şükela:  tümü | bugün
 • 1 eylül 2017 de gösterimde olacak yeni siccin filmi.

  https://boxofficeturkiye.com/film/siccin-4-2013584
 • fragmandan anladığım kadarıyla ikinci ve üçüncü filmden oyuncular da yer almışlar. bence iyi olmuş. bu serinin hiç bir filmi fos çıkmadı, bu da çıkacağa benzemiyor. sabırsızlıkla bekliyoruz..
 • az önce fragmanını izlediğim 1 eylülde vizyona girecek alper mertçi filmi. bence diğer 3 filmden iyi olmayacak gibi. tabi bunu 2 dakikalık fragmana bakıp söylüyorum inşallah yanılırım.

  makyaj yerine görsel efektle korkutmayı seçmesi pek de iyi olmamış sanki. sıkı bir korku filmi izleyicisi olarak şahsen efektlerin yerinde ve az kullanılmasından yanayım. alper mestçi özellikle serinin ikinci filminde bunu çok iyi başarmıştı ki bu film izlediklerim arasında en iyisidir.

  sonuç olarak alper mestçi'nin filmleri kaliteli yapımlardır. ama bu fragman benim beklentilerimin çok altında kaldı umarım 1 eylülde şaşırırım.

  edit: şaşırdım.
 • fragmaninin ilk saniyesi itibariyle hem gözlerimi hem de kulaklarimi kapatip koltuga buzustugum film.

  milyon dolar verseler izlemem.
 • yapılmış en iyi korku filmi olabilir. alper mestçinin cin tasvirlerine her zaman hayran kalmışımdır, bu filmde de bunu bir seviye daha yukarı taşımış gibi görünüyor. koskoca fragmandan sadece hayni hayni ıfta hayni cümlesini çıkarıp bunu da götünden anlayıp de haydi diye mi korkutacaksın milleti diyen aptallar da izlemeyiversin. korku filminden korkmuyorum :) yavşaklığındaki sik kırıklarından ölümüne nefret ediyorum. aferin en cesur sensin tbrk.
 • resident evil 7 oyunundan fırlamış bir aile barından film. alper mestçi bilgisayar oyunlarıyla da aran olduğunu biliyorum zaten saklama. *
 • iki üç yerdeki sağlam jump scare dışında iyi olduğunu söyleyemeyeceğim film. aslında konusu ilginç gibi ama mizansenler üstünde daha çok durulduğundan konunun ilerleyişiyle birlikte filmin yükselmesi durumu ortaya çıkmıyor. arkada düzgün akan bir konu olmadığı için de filmin içine girilemiyor.
 • başarısız, vasatın altında kalmış, içi boş ve ilerlemeyen, anlatamayan dağınık film. parça parça korku öğeleri sermeye çalışmışlar doğru düzgün bağlayamamışlar bile.
  filmin sizi tek korkutan yanı sinemada hiç beklemediğiniz bir anda aniden karşınıza çıkan yüksek sesli "böh" tarzı şeyler. saniyelik korku ki o da insanoğluna has bir şey. dolayısıyla korkutamadığını söyleyebiliriz.
  ne zaman vazgeçecek bu korku çekenler böhlerden amk?
  nerede dabbe 4 akıcılığı?
  bütün film bir evin içinde geçiyor ve sığ kalmış, paranıza yazık gidilmeye değer bir film değil kesinlikle.
 • fragmanı kadar korkutucu olmayan film.

  --- spoiler ---

  son sahnelerdeki demircinin gelişi ve arayışı müziklerle birlikte bayağı gaz geldi o atmosfer içinde..
  --- spoiler ---
 • sinematografi olarak serinin en iyi filmi. korku sahneleri ve atmosferin başarılı olmasının yanında konu ve oyunculuklar da gayet iyi. sinemada izlenmesi gereken devam filmidir kısacası. mestçi'nin işçiliği de parlıyor.