şükela:  tümü | bugün
  • inanilmaz kullanisli kelime. guzel turkcemiz basligi altindad incelenmesi gerekir. bugun muhim denebilecek bir konuda tam anlamiyla sictim batirdim. toplantiya hazirliksiz gittim ve dunyanin sayili gerzeklerinden biri benim acigimi yakaladi. tam o anda yuzune bakarken ve yabanci bir dilde hala sivamaya devam ederken aklimdan tek gecen 'sictin inevertried hem de tam sictin' oldu. onca dil, onca kelime, tek bu kelime tam ozetledi durumu. simdi de geldim ekrana bakiyorum bos bos.
  • kim ne derse desin bence insanı rahatlatan bir etkinlik.

bugün evdeyim. ocean's eleven, twelve ve thirteen derken, salzı-cazlı heist serilerinin hepsinin seyrettim. dün de kill bill 1/2, the purge ve austin powers 1/2/3 seyrettim. kendimden geçmiş durumdayım. film seyrettikçe de yiyorum. tabii ki iki sikiş arası verdim. kendimi ödüllendirdim. tanıdığım çok krall call girl'er var. saati 100 euro. onları da çitiledikten sonra movie quest'ime devam ettim.

tesadüf bu ya, bugün sevgilim de vardı yanımda. bana bolca su içirtdi...

yedikçe yiyorum amına koyayım. iki gündür sıçamıyordum. bugün, öyle bir guruldadı ki karnım, sonradan farkına vardım, bokum göt deliğimin ucuna gelmiş, oradan da baş vermiş.

tuvalete koştum. önce işedim. işemek önemli. benim gibi küçük sikliyseniz, kıvırıp tuvalete sokamıyorsunuz. çişiniz, diyagonal bir eğri çizip, karşı lavaboyu vuruyor. sonra da sıçtım. sekiz tane bok çıktı. dört tanesi 15-20 cm kalınlığında, geri kalanları da küçük parçalar. sütlü kahve kıvamında. hep kaliteli yediğim için fazla kokusu da yok. yalnız, cips ve cola olayını fazla kaçırmışım sanırım, birazcık kesif bir koku vardı.

sonra kalktım. biraz bokuma baktım. sifonu çekmeye kıyamadım. tam ellerimi yıkayacağım ki, hay anasını sikeyim, yeniden geldi. zorluyor. oturdum. ıkınıyorum ama çıkmıyor orospu çocuğu. en nihayetinde, göt çeperlerimi çatlatırcasına bir bok düştü. "şooppp!" sesinden anladım bu düşenin class 4, tiger head olduğunu. babası gelir de danası gelmez mi? küçük bokçukları da sıçtım.

kalktığımda, boktan bir aysberg oluşmuştu. kokteyl için aldığım ufak bayraklar vardı. gıcık olduğum herhangi bir ülkenin bayrağını üzerine kondurup, fotosunu çektikten sonra facebook'a koyacaktım ama kim uğraşır. sonra sevgilimi çağırdım. kakan var mı dedim? varmış. o da sıçtı beni bokumun üzerine. filme çektim. ama kokuttu, kokoş karı. ardından sifonu defalarca çekip, birlikte girdik duşa.

bok fantezisi de anlattım ya la...
  • iki aylık bitirme süresi olan bir saatlik bir çalışmayı son güne bırakıp, o gün dahi yetiştiremeyerek ezik supervisora hesap vermek zorunda kalmaktır.
  • (bkz: acizlik)
    (bkz: en savunmasız kaldığımız anlardan biri)
    (bkz: güzelim yiyecekleri bok etmek)

bence düşünen insan için egoyu sıfırlama sebebidir. bu konuda düşünmek önemli. yoksa ne olacağının örnekleri var.

mesela hiç merak ettiniz mi, acaba adolf hitler sıçarken ne düşünürdü?

"sıçıyorum ama ari ırk boku sıçıyorum."
    "heyt yavrum be, babanda mı sıçardı!"
    "ari ırktan olmayanlar nasıl sıçıyordur kim bilir? geberesiceler."
    "ıch liebe meine scheiße"
    "içişleri bakanına söyleyeyim de ari ırk için sıçma mecburiyetini kaldırsın."
    "pis yahudiler günde 5 kez sıçıyorlarmış."

en sonunda zaten karısını da sıçarken görünce, kendini kandırdığını anladı ve intihar etti. yoksa ari ırk bu, her türlü gideri var.

düşünmeyip ego patlaması yaşayanları uyarmak lazım;

"affedersiniz ama ben sizi çok şişmiş gördüm. en son ne zaman sıçtınız?"
    "efendi, efendi! sıçtıkların boyunu aştı."
    "sizi geçen sıçarken görmüşler."

ve son olarak;

"yeryüzünde böbürlenerek yürüme, çünkü sen ne yeri delebilir ve ne de boyca dağlara ulaşabilirsin."
    isra 17/37
  • sıçmak insanlığın ortak paydasıdır. kibirlendiğim zaman da, eziklendiğim zaman da beni gaflet uykusundan uyandırandır.

o çıkarın için yalakalık yaptığın patronun/hocan, çatır çatır sıçıyor.
    o hayran olduğun sanatçı, işini bitirince tuvaleti 2 gün havalandırıyor.
    o burnundan kıl aldırmayan fularla gezen entel dallama, az önce bıraktı baba yadigarını. dumanı tütüyor.
    o uğruna göz yaşını sel ettiğin seni terk eden insan, şu an kenefe bıraktığı sanat eseriyle maaile fotoğraf çektiriyor.

netekim hepimiz sıçan insanlarız; havanız kime, üstünlüğünüz kime, ezikliğiniz niye!
  • o kadar rahatlatıcı bir faaliyet ki kediler işlem bitince sevinç koşturması yapıyor (arada ben de yapmak istiyorum). victory lap diyenler var bununla ilgili: http://www.catforum.com/…-around-after-pooping.html
  • hayatımın en mutlu anlarını yaşadığım eylem. hele çok fena sıkıştığında tuvalete koşup son anda yetişrsin. götün klozete değdiği anda pıt pıt diye düşer ya bok. inanılmaz huzur veriyor bana.
  • ağzınıza sıçıracak* birini buluşunuz, başarınız ve gururunuzdur.

osuruk bokun (osurmak sıçmanın) habercisi, ön ödemesi ve kefilidir.

nişanyan'ın savına göre kökeni saçmak fiilidir. ona göre bu, tabu sözcüklere özel bir ses (a/ı harf) değişimi yoluyla olmaktadır. bu durumda bok fırlama bir şeydir, en saçılı halini ise amel, ishal biçiminde bulmaktadır. köy türkçesinde sıçmak, dışkılamak için rahatlamak duyarsanız şaşırmayın. okumuş türkçesinde def-i hacet/hacetini gidermek var.

kak ermenice'de sıçmak fiilinin kökü. oradan kaka ve kaknem gelmiş.

(bkz: sıçma/@ibisile), sıçmık/@ibisile
    (bkz: sıçıntı)
    (bkz: cırtlamak), cırtlayam gözan, sıçayım, sıçramak, cırt
    (bkz: sıçım geldi), bokum geldi, kakam geldi
    (bkz: osururken sıçmak)
    (bkz: osurduğum sıçtığim kel evim)
    (bkz: gaz gaita çıkarmak)
    (bkz: bok/@ibisile)
    (bkz: hz. nuh/@ibisile)
    (bkz: gezenneme), gezenleme
    (bkz: yestehlemek)
  • şu anda yaşadığım huzura vesile olan hadise.

ne mühim bir şey sıçmak. ne ulvi bir organ göt.

allah kimseyi sıçmamakla terbiye etmesin.
  • spor yapmadan önce sıçmalıyız ki yerçekimine karşı boşu boşuna iş yapmış olmayalım.