şükela:  tümü | bugün
  • yöneticilerin tekrar içine düştüğü yanlıştır. bakın tamam iki gecedir sözlükte birbirimize girdik, entryleri özel avukatlarımıza ispiyonladık, ama ; sizce de yetmez mi?
    öncelikle 90'lı yılların geride kaldığını hatırlatarak başlamalıyım, 2019 senesinde tribünlerin terörize edilmesi hiç kimseye fayda sağlamaz. bir galatasaray taraftarı olarak gelecek sezon açılışına kadar futbol içerikli entry girmeyeceğimi beyan ediyorum. bu iş böyle giderse kulüpler aradı düşmanlık artacak, toplumun kutuplaşmaya yer aradığı böyle kritik bir zamanda yöneticiler de amigo gibi konuşmalar yapmaya devam ederse bu sorumluluk herkesten çok kulüp yöneticilerinin sırtında olur. yetmedi mi birbirinizin anasını siktiğiniz, bacısına kerkindiğiniz? hayır okuyorum adam fenerli ve ben galatasaray taraftarıyım diye bir başka fenerli olan anama sövmüş :d bunun yanında bir tanesi de maşallah iftira ve küfür makinesi ama ; gayet delikanlı atatürkçü bir çocuk entrylerinden belli. şimdi son olarak sormam da gerekiyor: imamoğlu çevresinde birleşmek yerine neden sizinle galatasaray yüzünden ayrışayım?
    (bkz: fenerbahçeliler'e en büyük iyilik)
    bu son futbol başlığımdı, 2019-2020 sezon açılışında görüşürüz.

not: şampiyon olursak o hafta uğrarım ama sırf iftira atanların ve ana bacı yapanların kıvranışını izlemek için :)