şükela:  tümü | bugün
  • jandarma kampı. partnerle bilmem kaç gün yemek almaya gittiğimiz yer. içerisinde rütbeli sayısı oldukça fazladır. içindeki askerler nizam içindedir ve elleri sürekli selama durur. er ve erbaş bölgesidir diye bir tabela gördüm burada. askerleri de ayrılıyor sanırım bölüm bölüm. amirlik, iş ocakları, restoran, sahil vs diye. subay ve astsubay aileleri için tatil kampı olup, er ve erbaşlar için ne kampı olduğu oraya düşenlere göre değişir. öyle de bir yer. hizmet eri.
  • an itibari ile er olarak denize onbes metre mesafede elde sigara is ocaklarindaki devreden alinmis bir bira ile entry yazdigim ozel egitim merkezi
  • jandarma rütbelilerinin daha ucuza tatil yapması için hazırlanmış yerlerden bir tanesi. içerisi oldukça büyük. en azından bütün günü farklı farklı yerlerde geçirmenizi sağlayabilecek kadar büyük. çözebildiğim kadarıyla iki adet barı, bir adet sözde diskosu mevcut. barların çalıştığı sırada disko çalışmıyor. ayrıca 15-17 yaş arasındakilerin küçük tatil aşkları yaşayabilecekleri habitat mevcut. ancak 20-21 yaşlarındaysanız ve bir şekilde kampa yolunuz düştüyse muhtemelen yalnız kalacaksınız.