şükela:  tümü | bugün
 • siemens a50'nin bir ust modeli.
  c55 tribinde bir telefon.
  kucuk ve hafif.
  guzel bir sey yani.
 • peşin 160 milyona alınabilecek iyi hoş bi telefon.. telefonsuzluktan inim inim inleyen babaya bire bir..
 • inanılmaz yavaş bir software'i olan kafayı yedirten gereksiz hafif olan telefon
 • aşırı sağlam telefon, 2. kattan düşmesine rağmen hiç bir şey olmamıştır. ayrıca pili de ilk alındığından beri değişmemiş olmasına rağmen hala 3 gün gitmektedir.
 • merdiven boşluğunda 3 kat boyunca düşerken her kata çarparak birer parçasını bırakmasına rağmen kılına zarar gelmemiş telefon. teknolojinin son noktası. dünyanın muhtemel yeni efendisi...
 • anneme aldığım ilk sağlam hediyelerden biriydi kendisi. yani niyetim vardı, satın alma sürecine dedem etki etti, paramı iade edip kendisi almıştı bunu 160-180 lira bandında bir miktar ödeyerek. eve giren her teknolojik ürün gibi ilk gece hakkı bendeydi. bütün gece uğraştım deliler gibi. haziran 2003 günlerine denk gelmekte sanırım. bende de artık bunun yanında hem kalas duran, hem de modası geçmiş 3310 mevcut. günlerce elimden düşürmemiştim bu arkadaşı. ve hatta hafta sonlarında annemden ödünç bile almıştım. wap teknolojisini ilk kullandığım alettir aynı zamanda. tabi o zamanlar 3g falan yok.

  bu arkadaşın gündemden düşmesi ise şu şekilde olmuştu; öncelikle telefon, rehberden seçtiği random kişilere boş mesaj atmaya kalktı. verdik servise, turkcell de anlayışlı çıktı, baya bir mesajı faturadan düştü. servisten geldi, bir süre sonra şarj olmamaya başladı. anladık ki ebedi uykuya dalmış. yine de şimdi bulsam kullanırım bu arkadaşı, sağlam olması koşuuyla tabi.
 • üstün alman teknolojisi, sağlamlığın kitabını yazmış muhteşem telefon. eşimin telefonu * arıza çıkartıp servise gittiğinden , bende centilmenlik yapıp kendi telefonumu * kullanması için ona verdiğimden dolayı, evde dolapların en kuytu köşesinde unutulmuş bu cihazı geçici olarak tekrar kullanmak zorunda kaldım. en az 5 yıldır bir köşede atıl vaziyette duran telefon geceden sabaha kadar şarja takılı kalınca çalıştı ve şuan yaklaşık 6 saatlik yoğun kullanım sonunda şarjı bir çizgi bile azalmadı, stack attack bile oynadım. (%xy kaldı yok o zamanlar böyleydi üç çizgi, 5 çizgi) şu an için günü kurtardık, ne kadar idare eder bilmiyorum ama, yıllar sonra en çok lazım olduğu anda işe yarayan bir cihaz ürettiği için siemens i tebrik ediyor, güzelim firmayı satın alıp bok ettiği için benq ya küfürlerimi gönderiyorum.
 • ilk telefonum. babamdan lise birinci sınıfa giderken o kadar çok cep telefonu istemişdim ki almamıştı bir türlü. lise birinci sınıf bitti ve o yaz tatilinde uyuma vakti birden bir telefon sesi duydum müziği oyuncak telefonların müziğine benziyordu. yine kardeşim oyuncak telefonunu çaldırıyor dedim sonra aradım taradım yastığımın altında kırmızı minicik güzel bir telefon çıktı babamın sürprizi çok mutlu olmuştum. üniversiteyi kazanana kadar da kullandım hiçbirşeyi olmamasına rağmen üniversitede yeni telefon aldım tüketim çılgınlığı işte yinede saklamayı düşünüyordum. annemin bücür kuzenime oynaması için vermesi ile telefon pert oldu sonrada kayboldu. çok sağlam ve güzel bir telefondu ondan sonra hep kendim beğendim aldım telefonlarımı ama hiçbiri bir siemens a55 olmadı.
 • zamanında nokia 3210‘umu satıp üzerine para vererek aldığım telefon. birkaç ay sonra sürekli “wrong software” hatası vermesiyle çöp olup gitmiştir.