şükela:  tümü | bugün
  • dizide olmayan, uymayan, en sahte tek replik "allahını seviyim"dir. çünkü adana sınırları içerisinde allah sevilen bir kurum değildir.
  • bu diziden önce bütün adanalı çocuklar vals ve eskrimle uğraşırlardı. dizi adanalıları körlingten ve polodan uzaklaştırdı.
  • diziyi tesadüfen farkettim, bir baktım ilk sezonu izlemişim, amatör oyuncular kısıtlı butçe vs. önemli değil. memlekette seyirciyi oyalamayan dizi özlemişiz. takır takır akıyor dizi, bir şekilde izletiyor kendini.
    o arabesk kültür, o rap beatlerı hiç tarzım değil lakin bağlandım bu diziye, müzikleri harika, görüntü kurgusu akış harika.

sahiplendim diziyi hemen, lüks araba görüyorum , bu arabayı kiralamışlardır masraf olmuştur diye üzülüyorum, pavyona gidiyorlar acaba pavyonumu kapattılar, kaça mal oldu diye hayıflanıyorum. baktım sık sık gitmeye başladılar pavyona ne halleri varsa görsünler dedim.
  • birinci sezonda kızımı kaçırdılar diye abilere şikayet eden kadına yalancı ana yazmışlar bölümün sonunda isimler akarken. asdkjasldas.
  • yine hep bir ağızdan neyi övüyorsunuz pr'ını siktiklerimin diye açıp bakayım dedim ulan adamlar cidden yapmışlar be. tam arayıp da bulamadığım dizi. 46 falan hikaye söyleyeyim sana eğer bu çizgiyi bozmazlarsa efsane olurlar.
  • savaş satış'ın çekimler başlamadan önce çok fena çalıştığının buram buram belli olduğu dizi. hakkını veriyor yani :)

geçenlerde bu dizinin setinde bulunma, hatta ufak bir rol oynama şansı elde ettim. daha önceden başka başka setler de görmüş biri olarak şunu söylemek isterim: hayatımda gördüğüm en mütevazi setti sıfır bir seti. ana cast olan bir karakteri size yemek verirken görebilir, hatta o oyuncunun, yemeği az aldığınızı düşünüp "al kardeş al..." diye size daha fazla yemek vermek istediğine bile şahit olabilirsiniz.
    figüranlar ile aynı servisi kullanan oyuncuları, figüranları "hoşgeldiniz" diyerek kapıda karşılayan bir yönetmeni istanbul'da göremezsiniz.
    sabah editlerim başka detaylı güzellikleri.

umarım istanbul tekelinden kurtulur bu sektör.
  • netflixte yayınlansa keşke dediğim dizi.

yerli vine fenomenlerin angara ağırlıklı sikik komedilerine karşın hayatın dibinden bir iş olmuş.
  • burda diziyi kotuleyen samimiyetsiz sigirlar lafim size. oyuncular ingilizce konussa , dizi los angeleste olmus olsa hepiniz suyunuz aka aka overdiniz.

turk dizi tarihinin en basarili suc dizisidir net.
  • 4. sezon ilk bölümünün senaryosu malum ortamlara düşmüştür.

--- spoiler ---

herkes ölmüş, burak'la cengo memleketin abisi olmuşlardır. burak cengoya seslenir.

- hepsini sikeceyiz olum

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---
    game of thrones gibi başlar başlamaz ana karakter gibi gözüken kişileri öldürdüler
    --- spoiler ---.