şükela:  tümü | bugün
1904 entry daha
 • vay be, soluksuz izlediğim, 4.sezon özgür'ün cenazesinde, hastane sahnesinde ağladığım sıfır bir bu kadar rezil bir şekilde veda edecekti öyle mi?

  bir insan kendi yaptığı işe bu kadar ihanet eder, ne diyim elinize sağlık. azad da salih de son 2 sezonun burak&cengosu da sizin olsun. hades'in kahvehane baskınını izleyin, burak'ın yıldırımların kardeşiyle hasım olmasına sebep olan ilk kavgayı izleyin, cabbarın şırdan yemesini, berto'nun ekibe dahil olduğu ilk sahneyi izleyin. izleyin de görün nasıl elle dokunulacak kadar gerçek bir işi rambo - tek kişilik ordu kıvamına getirmişsiniz bir görün.

  irfo&serdar, burak&cengo üzerinden zorlama mizah sahneleriniz, habire firar edilen sabah akşam herkesin birbirini kestiği hapishaneleriniz, her bölüm dünya kadar mermi yiyip yine de hayata dönen dokuz canlı abileriniz, kardeşleriniz ile dolu dolu geçen son 2 sezonunuza da, bu denli rezil zorlama bir final yakışırmış zaten, fazlası değil.

  edit: hades değil adez olacak, mesajla uyardı arkadaşlar teşekkür ederim.
 • allahını seven bana bunun müziklerin atsın, hemde tüm sezonlarının.
  bu iyiliği yapanın tüm entry'lerini favlıcam söz.
 • 6x6'nin aceleye getirildigi, en az 1 bucuk saat olmasi gereken bolumun 40dakikada bitirildigi dizidir. evet sinema filmi olacak ama, bu da dizi finali acin behzat c izleyin dizi finali nasil yapilir gorurdunuz.

  son bolume puanim 3/10