şükela:  tümü | bugün
581 entry daha
 • yeni bölüm fragmanına koydukları ne olduğu belirsiz isid müzigi gibi bir şarkı ile kaliteyi indirmeye devam etmektedirler. cidden yazık.
 • bakış açısına göre yorumu değişen ilginç dizi.

  memleketin dizi-tv sektörü çok muhteşemmiş gibi eleştirilmesi başlı başına problemli.

  über ödes bir görsel kültür birikimimiz var da dizideki senaryoya, oyunculuğa bok atılıyor. türkiye'nin dizi/tv sektörünü kurtarmak gibi dertleri olduklarını söyleseler eh bir nebze.

  karakterleri izleyiciye özdeşleştirmek görsel sanatın temelidir. bu nedenle izleyici bir seri katille de özdeşleşebilir, hukuk savaşçısı bir avukatla da. mesele bunu başarmak ise, dizi bunu gayet iyi başarıyor.

  sanatın bir yanı da abartıdır. herkes biliyor türkiye bir kolombiya değil elde keleşlerle sokaklarda çetecilik yapmak o kadar kolay değil. ama meselenin özündeki pisliği gösteriyor mu, bence evet.
 • --- spoiler ---

  abartıldığı kadar kötü gitmeyen dizi. iyi gidiyor. son bölümde anafor sıçıp batırdı bakalım nasıl tepki verecekler.

  arkadaşının götüne bakan adama "seni sikerim" diyen kız ne taş gibi hatundu ya. mükemmel de oynadı. tam aşık olunacak kız hem güzel hem lafı sözü bir. ismini bulamadım ama tanıyan varsa yazsın
  --- spoiler ---
 • 3.sezon 6.bölüm fragmanında dizinin soundtrack’ini (bkz: yener çevik) babalık yaparak kulakların pasını silmiştir.
  gayet güzel bir parçadır. single bekliyoruz 4 gözle.

  üstteki yar beline beline dinleyen manuş fanı teflon tava suratlı yazar ise işid müziği diyerek aklı sıra eleştiride bulunmuştur.

  unuttukları birşey var . bu dizi sokaktır,
  sokak kafası ise yener çeviktir.

  beğenmeyenlere kafası girsindir.

  bu dizi ne kadar desteği bir nebze almış olsa da milyonlar dökülmemiştir produksiyonuna .

  hayır kaçak izleyip ne müziği bekliyorsa arkadaş hayreti mucip.

  6.bölüm gel oğlum çok seveceğim seni..
 • şu an takip ettiğim diziler arasında tek yerli yapım olan dizidir.

  eyvallah, görüntü yönetmenliğinden, oyunculuğa çoğu şey kusursuz sayılmaz hatta eksikliklerin gözüme bariz battığı yerler de mevcut fakat dizinin çekildiği hürriyet mahallesi benzeri bir mahallede büyüdüğüm için bana çok sıcak geliyor bu dizi.
  uyuşturucu satan tipleri ayıklamak için mahallede ücra köşelere devriye atan abilerin peşine takılmakla geçti veletliğimizin ve ergenliğimizin önemli bir kısmı, kısa süre önce selamlaşıp, muhabbet ettiğin arkadaşların ölüm ya da mapus haberini alıp içinin acıması pek uzak değildir okmeydanı'nda, gülsuyu'nda, gazi'de, nurtepe'de yaşayan insanlara, o yüzdendir ki bu eksikler diğer türk dizilerindeki gibi batmıyor pek gözüme.

  selam olsun istanbul'dan, adana'ya.

  blutv'ye yayınlanmasıyla dizinin düşüşe geçtiği düşüncesine katılmıyorum, ilk 5 bölüm gayet güzeldi ve öyle gözüküyor ki son 5 bölüm daha da güzel olacak.