şükela:  tümü | bugün
869 entry daha
 • cihat ilk zamanlarda sempatik, derdi olan delikanlı biriyken 4. sezonda uday hüseyin e döndü amk.
  ayrıca özgür de görece derinliği olan bir karakterken figürana döndü
 • cahil cühela dizisi
 • --- spoiler ---

  78875458 burda cengiz'i sezon finalinde indirirler demiştim fakat adam 1 bölüm sonra indirildi tam gaz devam diğer bölümlere nazaran fazla vurdu kırdı yoktu ama bölüm itibariyle güzeldi içimizin yağlarını eritti.
  --- spoiler ---
 • 4. sezonun 6. bölümü,* iki dakika yirmi saniyelik, mükemmel bir outro ile sonlanmaktadır. görsel ve işitsel bir ziyafettir.
 • cengiz’in öldürülmesi gayet hoş olmuş. sami sahalara inse de sezon finalinde savaş kabızını öldürse efso olur. ama savaş, cio, özgür ve cihat’ı harcamazlar.

  canım anafor’um, cevo’cuğum ya da diğerlerinden bir kaçını harcarlar.
 • --- spoiler ---

  cengiz mevzusunda cam silici olan eleman diziye kendi getirmiş malzemeleri herhalde, kaçarken motorun üstüne binince bile bırakmadı elinden o gerkesiz malzemeler. adam vuruyosun lan, camsil derdi nedir. hadi parmak izi kalmasın diye yapıyosan, trafiktesin zaten biton mobese kamerası var e o zaman kafanda maske nerede ?
  --- spoiler ---
 • cio babanın instagramda sıkı takipçisiyim. nedense cio instagramda savaşla olan tüm fotoğraflarını sildi, savaş da aynı şekilde tabi. birbirlerini de takip etmiyorlar. sanırım bir sıkıntı var. eğer öyle bir mevzu varsa bence dizi bu sezon bitebilir.
 • 4. sezon dizinin en güzel sezonu olmaya doğru emin adımlarla ilerleyen enfes dizi. sons of anarchy, breaking bad, the wire gibi bütün kalburüstü amerikan dizilerini izledim. türkiye'de de sıfır bir dışında hiçbir dizi izlemeyen biri olarak savunma zorunluluğu hissettim.
  öncelikle şu kötü örnek klişesinden kurtulmamız lazım. ağızlara sakız yapmış cak cak çiğniyor herkes. buna savunanlara göre hiçbir şekilde suç öğesi barındıran hiçbir yapımın olmaması gerekiyor. 24 saat herkes kamu spotu izlesin. bunun dışındaki bütün programlar yasaklansın. adana suç oranının en yüksek olduğu illerden biriyken adam gelmiş adana gençlerini suça özendiriyor diye. yazar çok güzel anlatmış sanki daha önceden adana gençleri vals ve bale yapıyorlardı da şimdi suç işlemeye başladılar. sıfır bir gerçekleri kendilerine göre kurgulayarak anlatıyor. kurtlar vadisi gibi kahramanlar ortaya çıkarmıyor ya da ülkeyi kurtarmaya çalışmıyor. kurşunu yiyen nalları dikiyor ya da yaralanıp sakat kalıyor. bir iki istisnası var ki bunlar da bir sanat yapımında olması gerekenlerdir. o yüzden kurtlar vadisi benzetmesi yapanlar siktirsin gitsinler. küfür eleştirilmiş. bu küfürleri sokağa çıktığında herhangi bir muhabbette görebilirsin. ülkenin her yerinde küfür var ve bu ekip sokağın ağzını kullandığı için de küfürleri elbette kullanacaktır. bu adamlar tdk'de çalışmıyor ki küfürsüz konuşsunlar. son olarak izlemediğini söyleyip eleştirenlere bir çift sözüm var: siz nasıl kafalarsınız böyle? izlemediğini söyleyip eleştirmek kötülemek nedir allah aşkına? neden art niyetli ve mal olduğunuzu direkt söylemiyorsunuz da bu şekilde ima ediyorsunuz?
  son not: harika devam eden adana dizisi. aynen devam kardeş.
 • nerede saçma sapan dizi oyunculuk var, nerede sokak ağzı var, nerede mafyacılık var maşallah hemen bir numaranız oluyor.
9 entry daha