• yakın zamanda sosyal medya üzerinden izleyiciyle buluşacak olan bir adana dizisi.
    ilk teaser bu gece 01.01'de.
    facebook sayfası
  • uyuşturucu satıcılarına savaş açalım ama leblebi yer gibi adam öldürelim, küfür edelim, hırsızlık yapalım diyen leş dizi. ismi 01 ama içinde 01 kültürüne dair hiçbir şey yok. keza anlattıkları hürriyet mahallesinde adanalılar yaşamıyor, adana kültürüne dair bir şeyin de olduğu söylenemez. ilk bölümlerinden sonra amaçlarından çıktılar, yaşadığı şehri anlamlandırıp çar çakalı karizmatik gösterip kötü örnek olmaktan başka bir işe yaramayan bir dizi. cio ve özgür'ün diziden çıkmasıyla izleyici sayısı yarı yarıya düştü. şimdi filmini yapacaklarmış, bir de ordan vole vurmanın derdindeler ama beklediği gişeyi yapamayacaklar.
  • burada indie kalmasini umdugum bir internet dizisinin kalitesine dair bir yorum bulunmaktaydi.

turkiyede her seyde oldugu gibi bunun da boku cikmis, bambaska bir seye donmustur.
  • pis akp'nin pis kurallari olmadan özgür (keske tv sektöründe özgünlükten konusabilsek özgürlük yerine) bir eser izleyecegiz. fuck rtürk diyerek sizi eski özgür günlerden bir videoya yönlendiriyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=xfy0fx2hxbq
  • buralar değerlenir

en sert ve kaliteli türkçe dizi olabilir.
    şimdilik youtube üzerinden izleniyor.
    teaserlar bir türk dizisi için gayet başarılı.

umarım iyi bir iş olur büyür.
    epey emek veriliyor belli.
    adana' nın girilemeyen sokaklarını, bu yetenekli arkadaşların anlatımını daha çok insan izler umarım.

youtube sayfası
  • hamam'a silahla giriş sahnesi diyorum ve susuyorum.
  • ilk bölümü bugün 19.01 de yayınlanacak olan, müziklerini askerlik arkadaşımın yapmış olduğu dizi.
  • varlığından 10 dakika önce haberdar oldum ve direkt buraya damladım.

bugün yayına başlıyor. mutlaka denemek lazım.
  • dün gece varlığından haberdar olduğum adana dizisi. böyle bir çalışma son 3 yıldır zaten bekleniyordu, ama kimse elini taşın altına koymamıştı. bu diziyi yapan insanlar ise elini taşın altına koymamış, taşı kaldırıp ellerinin üstüne koymuşlar resmen. resmi youtube kanalından bu akşam 19:01'de ilk bölümünün yayınlanmasını bekliyorum.

ayrıca dizinin müziklerini yapan esat bargunun bu kadar başarılı bir producer olduğunu da bu sayede öğrenmiş olduk.

tüm ekibe kolaylıklar diliyorum. hürriyet mahallesinde dizi çekmek, hem de internet dizisi... "her yiğidin harcı değil" derler ya, işte ondan.

ayrıca hürriyet mahallesindeki o gençlerin bu şekilde sanatsal bir aktivitenin içinde olması, onları sinemaya götürmek yerine onlara sinemayı götürmek... müthiş akılcı bir proje.

herkesin ellerine sağlık.
    eyvallah!
  • (bkz: ne iş)
hesabın var mı? giriş yap