• bu giri sorunun çözümü üzerine kaldırılmıştır.
  • rezalet puanım 10 kanka.
  • ha şöyle yaa, bana böyle rezaletlerle gelin.

rezalet puanım 10/10.
  • operatörler den telefon almanın galiba tek avantajı taksitli alma imkanı, zaten o telefonlarda piyasa fiyatından epey bir yüksek. kredi çekip malum sitelerden alınsa daha ucuza gelir.
    bu olaylar ilgili olarak rezalet puanım 10/10
    turkcell'den kurtuluları çok oldu ama al birini vur ötekine.
  • konuyu twitter üzerinden dm yolu ile kendilerine az önce yeniden ilettim talebin halen inceleme aşamasında olduğunu belirttiler. 4 gündür bu kadar açık ve net bir konu nasıl incelenip çözüm üretilmez. ilk kaydı açtığımda 48 saat içerisinde geri dönüş yapılacağı belirtilmişti ancak halen en ufak bir güncelleme söz konusu değil sözlük...
  • çok gıcık bir durum. bayine gerekeni yap turkcell, yoksa türksel olur bu marka.
  • umuyorum bugün bu konu çözülecektir. desteğini esirgemeyen ve özelden yardımcı olmaya çalışan tüm yazarlara teşekkür ediyorum..
  • kvk garanti sorgulama ekran görüntüsü ve telefonun imei no su atılmalı ki ilk entrye (bkz: reza let the linç begin) başlamalı. yani belgeler şuan da bir turkcell şubesinden bir telefon alındığını gösteriyor. yazar a inanmakla birlikte kanıt gerektirdiğini düşünüyorum.

edit: kvk ekranı da eklenmiş.

tam bir rezalettir. turkcell’in acilen bu müşterisinin mağduriyetini gidermesi gerekli.
  • nitelikli dolandırıcılıktır, puanı 10/10'dur.

linkedin'den ilgili yöneticilere buranın linkiyle birlikte mesaj atılarak haberdar olmaları sağlanabilir.
  • rezaletin kralıdır fakat turkcell in değilde bayinin oyununa gelmişsiniz. turkcell eminim ki mağduriyetinizi giderecektir.
    tüketici hakem heyetine şikayet edin bu durumu e devlet üzerinden.
hesabın var mı? giriş yap