şükela:  tümü | bugün
  • bu giri sorunun çözümü üzerine kaldırılmıştır.
  • rezalet puanım 10 kanka.
  • okumadım fakat işin içinde turkcell varsa kesin rezalet gibi rezalettir
  • operatorden telefon almak zaten başlı başına bir rezalettir. ben de zamanın bu hataya düştüm annemin faturalı hattı üzerine iphone 7 aldım.satan uyanık cihazı bir üst model olan ip7 plus olarak sisteme girmiş. neyse ilk fatura geldi yüksek, dedim vergi vs falandır heralde(faturada cihaz modeli yazmaz kampanya vs yazar) neyse ikinci fatura geldi yine yüksek , dedim bu işte bi şeyler var. gittim bayiye dedim böyle böyle bunlar başladı yok efendim normal vs. sonra eve geldiğimde online işlemleri bir kurcaladım cihazı yüksek model işlemişler. sonra tabi paşa paşa düzelttirdim. operatorden telefon al-ma-yı-nız.
  • birkaç dakika içerisinde ne kadar çok mağduriyet yaşandığının ortaya çıkması birdaha asla turkcell markasının önünden dahi geçilmemesi gerektiğini ortaya koyuyor. başlığa yardımcı olan değerli sözlük üyelerine teşekkür ediyorum. bahse konu durum ciddi anlamda psikolojimi etkiledi durup durup hüzünleniyorum. canım çok sıkkın sözlük kazandığımız üç kuruş para ile hakkımızı alamadığımıza mı yanayım durduk yerde dolandırıcılığa maruz kaldığıma mı.. umarım bu işe bir çözüm bulabilirim..
  • ha şöyle yaa, bana böyle rezaletlerle gelin.

rezalet puanım 10/10.
  • ensarci turkcell varsa rezalet kaçınılmaz. rezalet puanım 9999999999/10.
  • operatörler den telefon almanın galiba tek avantajı taksitli alma imkanı, zaten o telefonlarda piyasa fiyatından epey bir yüksek. kredi çekip malum sitelerden alınsa daha ucuza gelir.
    bu olaylar ilgili olarak rezalet puanım 10/10
    turkcell'den kurtuluları çok oldu ama al birini vur ötekine.
  • ürünü almadan önce garanti bandını kesinlikle kontrol edin. açma bahanesiyle kesinlikle çalışana vermeyin. operatörlerden kesinlikle telefon almayın. bu gözler paralel ithalatı distribütör garantili diye satmaya çalışan operatör mağazaları gördü. rezaletin daniskasıdır.
  • konuyu twitter üzerinden dm yolu ile kendilerine az önce yeniden ilettim talebin halen inceleme aşamasında olduğunu belirttiler. 4 gündür bu kadar açık ve net bir konu nasıl incelenip çözüm üretilmez. ilk kaydı açtığımda 48 saat içerisinde geri dönüş yapılacağı belirtilmişti ancak halen en ufak bir güncelleme söz konusu değil sözlük...