şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizde bulunan çift butonlu sistemlerin sağlamına denk gelmedim.
  • sabah sabah..
  • türkiyede iki butonlu rezervuar olsa da tesisatçılar bunu ayrı bağlamadığından aynı miktarda su akıtıyor. çok nadir yerlerde bu iki buton işlevli çalışıyor
  • son zamanlarda gördüğüm en yerinde başlık

kutsal bilgi kaynağı sonuçta ve bilgi içeren bir başlık ve entry görmenin tarif edilemez mutluluğu yaşıyorum.
    her seferinde ikilemde kalmak nedir bilir misiniz? hangisine basmalı diye düşünüp duruyor insan o anda.

teşekkürler kardeşim, iyi ki varsın.
  • olsun ben hep kucuk butonluk yapiyorum.
  • biz türklerin büyük abdest sonrası ikisine aynı anda bastığına iddaaya girerim. tasarrufmuş
  • henüz geçenlerde bayağı muhabbetini yaptık bunun. artık insanların hayatının içine kadar giriyor bu su tasarrufu ancak hala insanlarda tam bir algı oluşmuş değil. küçük sifona bassak da yemek yağlarını lavaboya dökmeye devam ediyoruz maalesef. umarım bir felaket yaşanmadan akıllanırız ancak hiç sanmıyorum. temiz suyumuz tükeniyor.
  • bunlar boş işler arkadaşlar. basmalı yerine çekmeli buton kullanırsanız akacak su miktarını kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.
  • b izim evde babam suyun ayarını iyice kıstığından ikisine de bassam 250 cc su ancak geliyor , böyle böyle zengin olacağız kısmetse
  • iki butona aynı anda 5 saniye basılı tutulduğunda klozeti resetler.
hesabın var mı? giriş yap