şükela:  tümü | bugün
  • bir bağımlı olarak sürekli bu denli hadsizce hakaret edildiğini görünce daha çok içiyorum, bu gibi zerzevatlarla aynı havayı tüketeceğime ölür giderim daha iyi, siz de yeşil yeşil dolaşın dünyanızda hem tabiatınıza da uygun. tamam içmiyorsunuz anladık, rahatsız da oluyorsunuz ona da peki de öküz öküz hakaret etmek niye, nasıl bir bağnazlıktır bu.
  • bir beyan.içen biri olarak üzülerek katıldığım beyandır.ancak her şeyden çok seviyorum.sigara içmeyen kız arkadaşlarım evine davet etse de gitmiyorum.evde yapayalnız kalmayı tercih ediyorum.sigara olmasa kahve de içmem sevişmem de.
  • 4 gün önce sigarayı bırakmış biri olarak katıldığım beyan. yalnız geri başlarsam çok pis söverim, nick altına yardırırım haberin olsun.

edit: sensin aptal taam mı
  • "şiir roman film sigara bağımlılığına yol açar" diyen kadar değildir, hatta bu önermeye göre aptal bile değildir.
  • bu başlığı görüp de ağzından salyarak akıta akıta saldıranlar/sinir krizi geçirenler kadar aptaldır.
    amma da hassasmışsınız birader...
    aman bana ne be.
  • muhteşem bir tespit. tespitlerinin devamını bekliyoruz. tebrikler.
  • bence bilerek farkında olan insanları ayrı tutup onlara aciz insanlar diyebiliriz
  • katılmadığım söz. 15 yıl sigara içtim. 1 buçuk yıl oldu bırakalı. bu 1 buçuk yıl boyunca ah keşke daha önce bıraksaymışım diyorum kendime. sigara içenler aptal değil, sadece tuzağa düşmüş insanlar. ben de bu insanlardan biriydim.

sigara içmeyenler anlayamaz diyorsunuz ya. ben anlıyorum sizi. ama siz sigarayı bırakmanın insanı daha mutlu yapacağını henüz bilmiyorsunuz.

çevremdeki insanlara yalvarıyorum okuyun şu adamın* kitabını diye. okutamıyorum. sigarayı bırakma fikri bile insanları mutsuz ediyor. çok mu zor pdf'yi telefona atıp tuvalet zamanı okumak? bu kadarda mı zamanınız yok?

google arama: sigara.pdf ilk çıkan sonuçlardan birisi olmalı. yazar: allen carr.
  • buralar karışacak vaziyet alın
  • (bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)

sanane yahu adam birine zarar veriyorsa kendine veriyor. bizdeki milletin derdini kendimize dert edinme olayı genetik mi acaba ya?