şükela:  tümü | bugün
455 entry daha
  • sigara içen biriyle nasıl yaşanır çok sıkıntı gerçekten.
    ....
    zorunlu edit: eşinizi sigara içiyor diye boşamayın.
    zorunlu edit 2: hayatınızdaki insana sigarayı bıraktırabilirsiniz.
  • sigara bağımlısıyım, kesinlikle katılıyorum. en kısa zamanda bu lanetten kurtulmak dileğiyle.
  • her insan biraz aptaldır.
  • başlık son derece haklı. ben de aptalım, bunu kabul ediyorum. aptal metaforlar, sahte sebepler ile kendimi kandırıyorum.
    gideyim de bir karanfilli tütün daha sarayım.

ekleme: güzel mesajlarınız için teşekkür ederim. pek çok yazara karanfilli tütün borcum oldu, canımsınız.

ekleme 2: tütün sarmak benim için bir ritüel dostlar. gümüş tabakam, zippo'm, çarşafım, tütünüm, filtrem...
    bu benim için bir zaman geçirme, ömür tüketme yöntemi. karanfil oranı, tütün kalitesi, kişiye ve bütçeye göre değişiklik gösterir. doğru tütünü bulmak için zaman ve sabır gerekiyor.
    benim tütün maliyetim parliament'den pahalıya geliyor.

ekleme 3: işbu entry tütün ve tütün mamüllerini övmek amacıyla yazılmamıştır. tütün ve tütün mamülleri size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir.
  • en az bunun bir bağımlılık olduğunu ve öyle ha deyince bırakılmadığını anlayamayanlar kadar aptaldır, evet.

t:sigara içmek onaylanacak bir durum olmadığı gibi içen insanlara hakaret etmek te kabul edilebilir bir durum değildir ve hakaret içerdiği için başlığa katılmadığım durumdur.
  • mal-boro içe içe mal olan insanlar için kullanılabilecek tabir. lm içenler de ileride sigaranın sebep olacağı hastalıklar yüzünden elem sahibi olacaklardır.
  • bir tirkayi olarak arttırıyorum. sigara içen 2. sınıf insandır.
  • büyük konuşmayın bir gün sizde aptal olabilirsiniz.
  • yok aptal değiliz ama aptal olduğumuzu biz kendimize söyleyebiliriz sizin haddinize değil.
  • yoo değme zekiyim diyeni zekada donunda sallayacak bir mareşal bildiğimden yav he he diyebileceğim aptallık
311 entry daha