• tanım: sigara içen kadının zararları
    1) söz dinletemezsiniz. bir erkek olarak sigara içme artık dediğinizde sizi dinlemez, o sigaraya size bağlı olduğundan fazla bağlıdır.
    2) yatağınıza sokmaya utanırsınız. kokusunu örtbas etme çabası kokusundan daha iğrenç gelir.
    3) bu gözler gebeliği boyunca sigara içip anne karnında gelişme geriliği olan, sırf annesinin aptal sigara alışkanlığından dolayı hayata 1-0 yenik başlayan bebe gördü. lanet olsun sigarasına da bağımlılığına da...
    4) sigaraya başlayan bırakamaz sadece ara verir. bazen uzun bazen kısa. hadi gebeyken içmedi bu kadın, emzirirken, çocuk büyütürken yine içmeye başlayacak baş belası!
    5) neden kadın vurgusu yaptığımı şimdi daha net anlıyor olmalısınız.(beyin yetmezliğiniz yoksa). erkek sigara içince zaten kendine hayrı olmuyor. ama kadın sigara içerse ne çocuğuna ne eşine ne sevgilisine kimseye hayrı olmaz.

edith piaf: dediklerime katılmayabilirsiniz, erkek kardeşlerime uyarı mahiyetinde olan tecrübelerimi paylaştım. bunlar dikkate alırlarsa daha mutlu yaşarlar.

cüretkâr fikirler her zaman korkuyla karşılanmıştır. bu korkuyu cahilliğiyle örtbas etmeye çalışanlara hakaretin dili pek cazip gelir. beğenerek izliyorum.

beni trollükle itham edenleri şuraya bekliyorum:
    (bkz: her başlığı trollükle suçlayan troll)

bazı meriçler -sanki homofobikmişim gibi- homoseksüel esprilerle zaten alçak olan zekalarını alçak karakterleriyle birleştirip bana sinek saldırısı gerçekleştiriyorlar. iyi ki eğitim ve kültür seviyem onlar için çok güçlü bir sineksavar.

buradaki erkek yazarlar özellikle bekar erkek kardeşlerim; hepiniz elinizi sallasanız ellisi kadın anlamında. gözlerimin içine yalvararak benimle evlen diye bakan, kendine beni çekmeye çalışan onlarca kadın var çevremde. ve bu feministlikle, kendi ayakları üzerinde durmakla övünen kadınsılar kaç erkeğe evlenme teklifi edebilme cesaretinde bulunmuşlar ha söylesinler bakalım? ortamlarda dersin tabi kendi hayatımı kendim seçerim, özgürüm yeaa ben diye? daha horozunu seçecek cesaretin yok, hadi ordan kadın!
  • söz dinletemezsinizden sonra okumadım
  • kadını erkeği yok bu işin. sigaranın; içilmemesi gerektiğini, içenlerin ise kendine ve çevresine büyük zararlar verdiğini, söyleye söyleye insanların bilinç altına işleyeceğiz. gün gelecek utanacaklar ve bırakacaklar.
  • kadının karnımdaki bebeğin iyiliğini bile kadına ne yapacağını söyleyip baskılayarak yapmaya çalışıyorlar.
  • bugünde bunla mı evlenmiyoruz şimdi?
  • katıldığım başlıktır. aynı şekilde sigara içen ve alkol kullanan bir erkekle evlenilmez diye de arttırıyorum.
  • otlakçı olur paket dayanmaz.
  • çiftlerin biri içip biri içilmediğinde gerçekten kötü oluyor , sigara içiyorsanız sigara içenini bulacaksınız, içmiyorsanız içenle işiniz olmayacak...
    ben sigara içmiyorum mesela, içen biri ile yakınlaşamıyorum bile.o derece itici geliyor kaldı ki gece kimse bir kül tabağı ile uyumak istemez.
  • bana aydınlatma yaşatan başlık.
    demek bu yüzden evde kaldım. sigarayı bırakmaya çalıştığıma göre başarılı olursam koca da bulurum ben.
  • sigara içmenin gebelik dönemi için savunulacak hiç bir yanı yok. başkasının hayatını hiçe saymaya kimsenin hakkı yok sonuçta. ancak kadın gebelik dışında ister sigara içer ister alkol alır. sen sevmişsen o kadını takılmazsın böyle mevzulara.
hesabın var mı? giriş yap