şükela:  tümü | bugün
  • subjektif bir konuyla ilgili objektif bir önermeye konu olan erkektir.

açıklamalı, spoiler, cpt. obvious güncelleme:
    beğenmek: subjektif,
    sigaranın insanları iğrenç kokutması: objektif.

ayrıca benim de olmazsa olmaz kurallarımdan biridir, charlize theron gelsin, sigara içiyorsa o iş olmaz.
    "hade leyn" diyen getirsin, deneyelim.
  • akıllı, sağlığına düşkün erkektir. ki bu hatunun evleniceği hatun olduğunu varsayıp kendinden önce ölme olasılığını *düşünüp "ulan göt gibi kalırım ölürse en iyisi hiç aşık olmayim ben buna" deyip direk beğenmeyedebilir.
  • gelecek nesillerin sağlığıyla ilgili erkekler de bu sınıflandırma içerisinde yer alırlar. (bkz: role model)
  • yatağını ayrı sermesi gereken erkektir.
  • sigara dışında gereksiz başka takıntıları olan kızları da muhtemelen beğenmeyen erkektir...
  • aynı zamanda sigara içerek kendilerini daha güçlü hisseden insanlara anlam veremeyen şahıstır.
  • çevreci olabilir, puşt olabilir, zeki olabilir, eğlenceli olabilir ama ağır abi değildir.
  • her gittiği yerde sigara içmediğini bir şekilde belli etmek için sonsuz çaba sarfeden ve kendi gibi bir kız arkadaş isteyen erkek modeli
  • pipo içen erkektir.
  • muhtemelen sigara içmeyen erkektir. kendisi sigara içerken karşı cinsten aksi bir tutum bekleyen kişi, zaten ayrımcıdır, goygoycudur. en hassas duygunun insanı değildir.