• karşısındaki kız ne kadar güzel olursa olsun, o güzel kızın bıyıklı yaşlı amcalar gibi kokması, ağzının küllük gibi bir tadının olmasının, hastalıklı gibi "röheh hörh kröhheee hoark" diye öksürmesinin onu hayattan soğutacağını bilir, proaktif davranır, kendini geri çeker. iyi de eder.
  • sigara içmediği için kokusu onu rahatsız eder ve o güzel dudaklara yaklaştıkça artan kokuya tahammül edemez. ederse bi kaç kere tahammül eder hevesini alınca usulca uzaklaşır.
  • elini öpecen, leş gibi sktimin sigarası,
    nefes nefese yanak yanağa duracan, leş gibi kodumun sigarası,
    öpecen, leş gibi sigara,
    aynı evde yaşayacan, püff her taraf sigara kokusu amk.

hiç bir am uğruna değmez.

buna haksız diyenin abazanlığına edeyim.
  • benim lan o, yok hacı isterse angelina jolie, süper model vs. olsun mümkün değil olmaz.

ben o 10 dakika sonra kokusu kalmıyor diyenin de aklını karışlarım.
  • dahil olduğum erkek tipi.

her şeyi geçtim o koku yok mu o koku ?

bir kere matermatik öğretmenim sigara içtikten sonra çözemediğim bir soruyu anlatmıştı bana.tam 2 saat midem bulanıp kusma noktasına gelmiştim.sigara kokusu fazla etkliyor beni.doğal olarak sigara içenlere de yakın olamıyorum.
  • dahil olduğum grup. sigara içen bir insanın ağzını/nefesinin kokmasının yanı sıra dişlerinin sararması ihtimali de var ki karşı tarafı yeteri kadar itici yapan bir unsur benim için. bir de şey vardı, sigara içerken ki görüntülerinin seksi olduğunu düşünen kızlar (bkz: geçiniz)
  • burnu koku alan erkektir.

size kötü bir haberim var;
    kokuyorsunuz ve parfüm de bastırmıyor bu kokuyu. hele o ağız kokusu yok mu, o meşhur kültablası tadını almak için önce o kokuya katlanmak gerek... kimseyi sigara kokan bir ağıza indirgediğim yok, lakin sigara içmeyen insanın, sigarayı bu şekilde hayatına sokmasına da kimse değmez.

beğenmemi istiyorsan, bunu dert ediyorsan sigarayı bırak ya da benim seçimlerimi dert etmeyi. rahatlarsın.
  • kendisi sigara içiyor ve içen kızlara laf söylüyorsa kalas erkektir.

kendisi tüttürür neymiş efendim kızların eline yakışmıyormuş, yolda yürürken içmeleri faciaymış falan filan...
    önce sen aynı hareketleri yapma sonra gel ona bıdı bıdılık yap. ne çok şey biliyormuşsunuz!

sana da yakışmıyor ayrıca iki cinse de yakışmıyor, zaten sigara nalet bir şey of be.
  • çok afedersiniz yarrağı o çürümüş sigara kokusundan daha güzel kokan erkektir.

not: yarrak koklamıyorum, kendimden biliyorum.
  • ozgur iradesini kullanan erkektir.
hesabın var mı? giriş yap