şükela:  tümü | bugün
  • hic kultablasi yalamami$ bi atanin soyledigi laf ce$idi
  • sigara icmeyen insan repligi (bkz: yesilay)
  • eger karsidaki henüz yeni içmisse gerçekten boyle bi his uyandıyo. gerçekten.
  • katilmaktayim.. bi de animsama sendromu oluyor , etrafta biri sigara iciyorsa belli bir sekilde... bir acidan ya da belli bir markanin kokusunu alinca beyinde abuk tepkiler olusuyor...
  • benzetilen kultablasi yalamak eylemini daha once en az bir kere denememi$ ki$ilerce one surulemeyecek iddia.
  • kultablasi yalamaktan cok kultablasi yikamaya benzer bi his yaratir sigara icen birini opmek. salyanın da isin icine katilmasi ve sigaranin dili puturlesmesi de taze icen bu kisinin partnerinde sorunlar yaratir. sigara icen bir kisi icinse fazla sorun yaratmaz ama yine hissedilir.
  • sozu sarfetmiş atamız o kadar uzun zaman önce yaşamıştır ki kendisi hayata gözlerini yumduğu esnada henüz mastar keşfedilmemişti.
  • yillar once bir kiza bunu soyledikten sonra kiz benle hummali bir faaliyete girismis, sonra da "nasil kultablasi gibi miymis?" diye sormustu.
    kesinlikle oyle olmasina ragmen kirmamak icin "yok degilmis" demistim. sonradan cok dusundum acaba sirf lafi yedirtmek icin mi yapti diye.
  • kahvehanelerde duvarlarda asili olan yazidir... ama dumandan görülmez çoğu zaman, o ayri...
  • aynı mantıkla diyebilir(miy)iz ki, kokoreç yiyeni öpmek, bağırsak dillemeye benzer. billur nedir bilmiyorum bu arada.