şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
15 entry daha
  • sigara içenlerin sürekli bir şeyleri haklı çıkarma çabası ne zaman bitecek? kokmuyormuş lol

bal gibi de kokuyorsunuz kardeşim. kendiniz anlamıyorsunuz bu bokun içinde yaşadığınızdan ama bi çekiyoruz derdini. hele bir de o sarma sigaraları içiyorsunuz ya, daha kötü bi koku duymadım ben hayatımda.
  • özellikle yağmurlu havalarda üste bi başka sinen kokudur. soba yanan evlerin olduğu bi sokak gibi kokar.
  • yalandır. doğrusu kokuyor değil leş gibi kokuyor olmalıdır.
  • kadını erkeği farketmeksizin berbat kokuyor. sigara içtikten sonra arabaya binmek veya dibine yanaşıp bir mevzu konuşmak içmeyen için çileye dönüşüyor, yapmayın bu hanzoluğu. şimdi çoğu tip sarma tütün içiyor, paket sigaradan 10 kat berbat nefes üst baş kokusu yapıyor. sigara içilen belediye otobüsleri zamanlarındaki koltukların kokusu gibi, kötü bir mazi hatırlatması.
  • kokuyor lan tabi ki. 9 yıl içtim, geçen yıl bıraktım. içerken kendi kendime kokardım. bazen rahatsız ederdi bu beni bazende hoşuma giderdi o koku ama şimdi çevremde birisi içse anında alıyorum o kokuyu.
    yeni sigara içen biri ayı gibi kokuyor hemde. nefesi, eli, saçı. o yüzden kendinizi kandırmayın.
    edit: düzeltme. teşekkürler optimus52
  • sigara ile birlikte kahve içiyorsa kokmuyordur, ona kokmak denmez, bambaşka bir deneyim. izmir körfezinin eski hali gibi ya da kazlıçeşmenin.
  • "sigara içenler kokuyor yalanı" nın yalan olması.
  • sigara içenler kusura bakmasınlar ama maalesef kokuyorlar.
    hem de öyle böyle değil.
    sigara içmeyen bizler açık hava bir mekanda bile yanlarında otururken ya da sigara içilen bir evde bulunurken o an belki hissetmiyoruz veya rahatsız olmuyoruz ama çıkışta arabaya bindiğimiz anda veya eve döndüğümüzde kapıdan içeri girdiğimiz anda üstümüze sinen o kötü kokuyu hemen alıyoruz. ben bu tarz bir durumda o kokudan hiç hoşlanmadığım için eve döndüğümde o an üstümde olan kıyafetlerimi biraz havalandırıp akabinde anında yıkıyorum.
    ister içmeyin ister baca gibi takılın tercih sizin, ama koktuğunuzu da bilin.
  • yalnız sigara içen de değil, onunla oturup sohbet eden de kokuyor maalesef... eskiden oda ya da sendikada çalışırken sürekli sigara kokardım. artık öyle ortamlara pek gidemediğim için (emekli oldum) kokmuyorum.
  • "sigara içen kokmaz." mış. gün geçmiyor ki ekşi sözlükte etkileşim almak için gerçekliğe ters bir başlık daha açılmasın. evet tabi ki sigara içenler misler gibi kokar. herkes yeni sigara içmiş bir insan bulup onun o güzel kokusunu içine çekmeli. öeh.
280 entry daha