• ben su içiyorum.
    ne zaman aklıma sigara gelse, canım çekse su içiyorum. normal de 2 gün su içmesem aklıma gelmezdi. bu yüzden hem böbreklerimde hem de idrar yollarımda ciddi problemler oldu zaman zaman. ilaçların yanında bol su tüketmem gerekiyordu. ama ben her seferinde su içmeyi unutuyordum. bu şekilde hareket ederek hem sigaradan kurtuluyorum hem de sağlığıma yararlı bir şeyler yapmış oluyorum.
  • (bkz: oral seks)
  • sağlıklı bir şekilde ciğerlere katran doldurup çürütmeden rahatça ve sonuna kadar nefes alabilerek yaşamak. evet sigara içmek mantıksız bir eylem evet sigara içilmesinden nefret ediyorum evet hiç denemedim bilemem belki ama hala nefret ediyorum. hayatımda gördüğüm en düşünmeden yapılan eylem. hücrelerinizi bir bir sinsice kaybettiren sabahları böğürerek öksürmenize neden olan leş gibi kokutan damarlarnızı yavaş yavaş daraltıp belki de (bu hayat şartlarında yüksek ihtimalle) kemoterapi ilaçlarına sizi mahkum bırakan ve öldüren bu şeyi içmek için tek bir mantıklı sebep göremiyorum.
  • (bkz: #25798189)
  • normal hayatına devam etmek. hatta önceden özellikle sigarayla yapılan şeyleri sigarasız yapmak. bu şekilde level atlanabiliyor sigarasızlıkta..
  • uyumak, bir şeyler içmek, kitap okumak, film izlemek, normal şartlarda yapmak isteyip bir türlü vakit ayırılamayan işleri halletmek, ama benim için en güzeli kedi sevmek olabilir mesela. hem böylece sigaranın aslında ne kadar vakit kaybettirici bir şey olduğu da farkedilebilir.
  • yapmış olduğum bilimsel araştırmalar tamek şeftali suyu ' nun biskrem ile tüketilmesi durumunda biskrem üzerindeki pütürcüklerin şeftali suyuyla tepkimeye girerek ergen ebeveynlerine dönüştüğü, kana karışan bu ergen ebeveynlerinin beynin sigara içmeyi tetikleyen lobundaki hücrelere baskın yapmak suretiyle tek tek sigaradan caydırdığı tarafımca tespit edilmiş olup bu buluşumla nobel tıp ödülüne namzet olduğumu buradan kamuoyuna saygıyla duyururum.

bu sebeple prof dr andyduffraine sigara yerine tamek şeftali suyu ve biskrem öneriyor.

(bkz: sigara içmek öldürür, içmemek saçmalatır)
  • küfür güncellemek en etkili yoldur.
  • hiçbirisi sigaranın yerini tutmaz, tutamaz.
    onun için ne yaparsanız yapın, pek bi faydası olmaz o yoksunluk sendromuna.
  • sigara içmek
hesabın var mı? giriş yap