şükela:  tümü | bugün
  • kahvaltı yaptıktan sonra sigara ile birlikte içilen çaydır. sigara olmadan içeceğin çay, çay değildir.

şu başlığın altında bile yeşilaycılar çıktı. rahat bırakın lan bizi. huzurlu, huzurlu sigaramızı içelim.
  • ben de sigara içerdim hiçbir zaman kahve veya çayın yanında bir keyif aracı olmadı benim için. içkimle beraber güzel güzel takılıyorlardı oysa ki. sonunda fark ettim sadece ikisi takılmaya başlamış ben yokum. uzun lafın kısası uyuşturucu kullanmayın.
  • balgam atıp ohh be dünya varmış demek... çok kısa da sürse rahatlama asla alamayacağımız bir keyif... evet...
  • sigara içenlerin yiyip ictigi hicbir şeyden keyf alamadığını bildikçe sigara icmeyenleri daha cok kiskaniyorum.

çayı da kahveyi de sigaranın ağzınızda bıraktığı o boktan tadı bastirmak/ maskelemek için içersiniz.

ıtiraf edemeyenler adına konuşuyorum.
  • 15 yıl boyunca kesintisiz günde 2.5 paket sigara içmiş ve bırakmış biri olarak söylüyorum; yoktur ...
    sigara içenler kendisini kandırır, yemek sonrası sigarası, çayla birlikte sigara, alkol ile birlikte sigara, bunların tadı olmaz be abi filan tamamen hikayedir. tecrübeler ve tıbbende sabittir ki tam aksine sigara içen kişi birçok ince tadı alamamaktadır.
  • keyif almayalim siz icenler super keyifler alin, nirvanaya ulasin, yeter ki rahat olun.
  • o masada beni terkedip giderken arkandan bir cigara yakmıştım.
    bir erkek için bunun ne anlam ifade ettiğini sen asla anlayamazsın.