şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sigara icenlerin insani delirten davranislarina kiyasla cok masumane davranislardir. zaten goz zevkimizi bozup masaya kucuk cop kutulari koyuyorlar, burun zevkimizi es gecip fosur fosur sigara iciyorlar hem de sikayet ediyorlar. neymis efendim deliriyorlarmis. ben mecbur muyum senin icinde 238723847 zehir iceren zikkimin kokusunu duymaya arkadasim?!'=?=!_ (tribunlerden bir meksika dalgasi bekliyorum. iyi bir oyundu. slm pls tsk)
 • (bkz: sigara içenlerin insanı delirten davranışları)

  bu daha mantıklı oldu sanki.
 • vapurda, açık havada sigara içilmesin..
  git be kardeşim burnumun dibinden ya..dar ettiniz dünyayı
 • "ben olmadigin halde neden benim gibi dusunmuyorsun" seklinde bir dusunceye dayanan butun davranislar buna ornektir.

  sigaram bitsin de kalkalim dediginiz zaman, neden sondurmuyorsunki seklinde suratiniza bakilmasi buna net bir ornektir mesela.

  anlayissiz ve hosgoruden uzak oldugu muddetce icen de icmeyeni delirtir, icmeyen de iceni. hicbirisinin savunulacak bir tarafi da yoktur.
 • içmedikleri için paket maket almaz ibneler 2 bira içtikten sonra vücuttaki özenti hormonu artışıyla " hacı ya versene bi tane bakalım" diyip muhabbet boyunca en az 2-3 sigaranı götürürler. zaten doğru düzgün içemezler, sigara tutuşlarında bile hayır yoktur, içine çektikleri falan da yoktur. " yok abi içime çekiyorum ben" deyip öhühöhüeeh öksürürler. bazen bakarsın sigara kültablasında doğru düzgün içilmeden eceliyle sönmüş. delirtirler, çıldırtırlar, ifrit ederler. *
 • - olur olmadık sigaranıza karışmaları. yok "bu kadar zehir var", yok "bir tanesi 1 saniye 15 nanosaniye götürüyor ömründen" diyerek kafa sikmeleri. ömür benim ömrüm lan dalyarak sana ne?
  - sigara içenleri aşağılıyorum ayağına kendilerini gizliden yüceltmeleri. he canım he tamam. ilkelce bir bağımlığın pençeleri altında kıvır kıvır kıvranıyorum ben. uygarsın sen.
  - paso üstünüzün başınızın koktuğundan yakınmaları. hem gelip burunlarını tenime sokuyorlar hem de "üf çok kötü sigara kokuyorsun" diyorlar. gel içime gir de kokla diyen mi oldu armut? bir de bunu özlük hakları makyajıyla sunmaları. vanilya ve menekşe özlü kozmetik ürünlerinin kokusundan rahatsız oluyorum. ne yapalım? piyasadan mı kaldıralım?
  - açık havada dibinize girip dumanınızın içine dalmaları sonra da yakınmaları. kaşınıyorlar azizim.
 • orgazm sonrasi icilen sigaraya eslik etmemek..
 • sigara icerken iyi, biraktiktan sonra bidi bidi edip dururlar. sigara icerken her sey normal, kapali mekanda icilebilir ok. biraktiktan sonra tu kaka. dersin misal, ulan sen de icmiyor muydun zamaninda. iciyordum ama hatami anladim geyigi yaparlar. yiter ya! (bir de boyle deneyelim)
 • 'pff dumanınla bizi de zehirliyorsun', 'hem kendine hem çevreye zarar', 'ne anlıyorsunuz şu zıkkımdan' çerçevesinde boş boş konuşmaları.. arkadaşım sigara içilen bi ortamda (yemek sonrası restoran olur, bar olur, ev olur ne boksa artık) elli kere fikrinizi söylediniz de sigara içen birisi sizin bikbikinizden sonra aydınlanma yaşayıp 'aa evet ya dur hemen bırakayım' diye sigarayı mı bıraktı? sigara içen adam sonuçlarının farkında olarak sigara içiyor zaten, siz anlatmadan önce habersizdi gibi bi durum yok.. yani bunu elli kere söyleyerek bir sonuca varamayacaksınız.. misal şahsım deneğinde olduğu gibi her öğle yemeğinde 'öf gene boğulduk' şeklindeki tacizlerle delirterek bıraktırma yöntemi de uyguluyor olabilirsiniz tabii..
  yeter ulan!
 • parkta kosarken her turda size selam vermeleri.