şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

tarım ve orman bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, yarından itibaren artık eski paketlerle tütün mamulleri üretilmeyecek. 5 ocak 2020'den itibaren ise sadece yeni standart paketlerin satışı yapılabilecek ve piyasada eski tip paket bulunmayacak. 5 ocak'a kadar yeni paketlerle üretim yapılacağı gibi mevcut paketlerin piyasadaki satışı devam edecek
    --- spoiler ---

https://www.aa.com.tr/…amasi-yarin-basliyor/1663201
  • birazdan libtardlar buraya gelecekler ve bu uygulamayı destekleyecekler.

saçma argümanlarla destekleyecekler. çünkü libtardlık bunu gerektirir.
  • marlboro ve parlement sigaralarının satışını azaltacak hamle görüyorum. bizim milletimiz gösteriş meraklısı olduğundan tek tip sigara satışı azaltacağı kanaatindeyim
  • yahu bu siyah paket zımbırtısı her sene gündeme geliyor ne zaman siyah sigara paketimiz, siyah telefonumuz, siyah arabamız ve onun siyah anahtarı ile fotograf atabileceğiz?
    lütfen yetkililer göreve.
  • "halihazırda mevcut sigara paketlerinin yan yüzeyinin birinde yüzde 10'unu kaplayan zifir, nikotin ve karbon monoksit bırakım değerlerine ilişkin bilgilendirme kaldırıldı"
  • keşke sigarayla uğraşıldığı kadar daha önemli problemlerle ilgilenilseydi, emek harcansaydı, ciddiye alınsaydı.
  • hep 20 liralık tütün aldığım için beni etkilemeyecek uygulama...
  • cafelerde masanın üzerine konulan marlboro + bmw anahtarlığı + iphone kombinasyonunda bozulmalar yaşanacaktır. artık sadece bmw anahtarlığı + iphone olarak masanın üzerine konulacaktır. kısa dar pantolon giyenlerin gözleri yaşlı..
  • tabaka satışları artar bence, hatta üstünde malum markaların logoları olan tabakalar daha bir ilgi görür. eyyy ülkemin yan sanayisi ve çakmacıları okuyun bu entariyi de vaziyet alın.
  • bırakalı 214 gün olmuş şeyimde bile değil isterlerse paketlerde (bkz: sunroof) ya da (bkz: panoramik cam) olsun. (bkz: benana)

t: sigara paketlerinde sıçıldıktan sonra tüy dikme uygulamasıdır.