şükela:  tümü | bugün soru sor
  • böyle bir şey olduğuna ihtimal veriyordum son 1 aydır kesin kanaat getirdim artık. bende mi sorun var anlamadım ama artik sigaralar içilmeyecek duruma geldi. yok hangi sigarayı denesem aynı sonuç. mentollu sigara türevlerini bile denedim sonuç aynı. acaba devlet içmeyelim diye bize oyun mu oynuyor? şu sabunlar yenmesin diye içine bi madde atıyorlar tadını acılaştırıyor onu karıştırıyor olabilirler.

tanım: sigara üzerinde gözlemlediğim büyük resim.
  • onu bilmem ama coca cola zero'nun tadı çok kötü oldu... bırakmanın eşiğine geldim...
  • sonuna kadar katılıyorum. "ya allah allah ya" diye diye 3 sigara değiştirdim. ki sigaradan deli gibi keyif alan bir insanım.
  • inanırım. zira soner yalçın'ın son kitabı saklı seçilmişler'de tütün ürünlerinin azımsanmayacak boyutda gdo'lu olduğunu belgeleri ile açıklıyor.

şuradan da okuyabilirsiniz

ben 3 ay iqoslandım, son 4 aydır da buharlıyorum*.
  • ben hep 50 gramlık golden virginia içtiğim için umrumda olmayan değişimdir.

zibilyon tane katkı maddeli bakkal sigaralarını içenler düşünsün.
  • bugün iki farklı yerden iki farklı paket aldım ve aynısını düşündüm.tadı bir değişik. daha bir kömür gibi şu malum markanın.
  • doğrudur. ben de kişisel olarak deneyimledim. döviz artışından dolayı içerik kalitesinin düşürülmesinden kaynaklanmaktadır.
  • bana tadı değişmedi gibi geliyor ama çabuk bitiyor namussuz.

özellikle kent switch
  • akp döneminde gerçekleşmiştir.
  • kalitesini düşürmek yerine %100 oranında zam yap, ülkenin %70'i sigara içiyor arkadaş, lafa gelince avrupaya özeniyoruz.