şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah götümün kenarının kaşınmasıyla aklıma gelen fantastik durum. iğneden ipliğe her boka zam yapılırken sigaranın pas geçilmesinin sebebi ne ola acep?

(bkz: imei kayıt ücretinin 500 lira olması)
  • açtı ağzını şom ağızlı piç.

tüik tarafından ocak ve temuz aylarındaki tüfeye göre yapılır fakat geçen temmuz ayında doların durumu ,seçim sonuçlarının yeni olması vs gibi konular nedeni ile zam yapılmadı fakat hiç merak etmeyin ocak ayında ağzının payını ( mecazi değil gerçek anlamda ) verirler.
  • eli kulağındadır, o da olur.
  • inşallah gelmesini dilediğimdir.

sigara tiryakileri zaten toplumun dip kesmini oluşturduğu için, bununla birlikte adamların şu hayattaki tek zevki sigara içmek olduğu için olası bir vergi artışıyla isyan etmelerini görmek benim açımdan paha biçilemez olacaktır.

artık kulak arkanıza dikkat edin. zira sigarayı kulak arkası yapanlar çok muzdarip olacak bu durumdan.

edit: tahmin ettiğim gibi bazı ibneler toplumun dip kesmi olmayı hazmedememiş, mesaj olarak salyalarını akıtıyolar an itibarıyla. siz benim gözümde değersiz bir yığınsınız dostum. kendi sağlıklarını geçtim, başkalarının sağlıklarına kasteden en ağır yavşaklarsınız. hayatında sigara içmeyen insanları dolaylı olarak öldüren katillersiniz siz. bre amına koduklarım gelip utanmadan yazıyor musunuz bana?

edit2: geberin lan soysuz köpekler.
  • uzun zamandır gelmediği için yakında gelmesi kuvvetle muhtemel.

(bkz: marlboro light 15 tl)
  • ocak ayında gelecek zamdır.
    her ocak ayı olduğu gibi.
  • alkol alın ama sigara içmeyin. tüm kötülüklerin anası sigaradır. umarım okkalı bir zam gelir tamamen bırakmasa da azaltsın millet bari. 7 den 70 e herkesin elinde sigara.

hastanelere gidin kemoterapi alan hastalara bir bakın, hastaneler kanser hastalarından yıkılıyor.
  • yahu şurada insanlar sigaranın zararlarından bahsediyor. çok teşekkür ederim bilmiyordum. hemen bırakıyorum.