şükela:  tümü | bugün
  • signal'in yeni diş macunu. efsaneye göre, bu macunu kullananların dişlerinde hemen beyazlık** belirirmiş. bundan mütevellit boru gibi bir fiyatla satışa çıkarılmış (75 ml 10.95 tl ) fakat nazarımda çok da olumlu bir etki bırakamamıştır.

" **78 denekte yapılan klinik test ile anında beyazlık optik ölçümü. anında beyazlık etkisi geçidir(tüp üzerinden alıntıdır)."
  • daha önce hiç signal ürünü kullanmamış olmama karşın merakla gidip aldığım ürün. diş macunu diyemeyeceğim zira macundan ziyade jeldir. böle şirinler mavisi, köpüksüz enteresan birşey oluyor fırçalarken. günlük kullanacağım türden bir şey değildir ama gün içinde bir kere keyfi kullanım için başarılıdır. maksat temizlik olsun.
  • kutusunun üzerinde "anında beyazlık etkisi geçicidir" artı "bazı kumaş türlerinde leke bırakabilir" yazıyor ayrıca.
  • iddia ettiği gibi "hemen" beyazlık oluşturmayan, bir fark yaratmayan masmavi enteresan bir diş macunu.
  • lacivert renkli oluşu dışında diğer diş macunlarından farkını anlayamadım. beyazlatma konusunda da üstün bi başarısı yok. ipanai colgate vs neyse bu da o. ama lacivert renkli olduğu için fırçalamaya ilk başladığınızda dişiniz zombi dişi gibi oluyor, o komik.
  • bim'de ~6.50tl'ye satılan nane. beyazlık iddiasıda tam bi muamma. öyle bembeyaz yapmıyor dişleri zaten yapmasıda beklenemez ama bi parlaklıkta vermiyor değil. alırken büyük beklentiler içine girmeseniz iyi olur.
  • evde ağzına dolu 2 tüp varken "aha da süt gibi dişlerim olacak" galiba diye alınan ama tırt çıkan macun. üzerindeki "anında beyazlık etkisi geçicidir" notundaki geçicilik muhtemelen birkaç saniye ki ben bir numarasını görmedim, göremedim...
  • reklamlarının ve vaadettiği olayın sadece beni değil başka insanları da baya baya cezbettiği gördüğüm şey. lakin sevgili sözlük sayesinde gerçek yüzünü gördüm, artık bi haftadır arayıp da bi türlü hiçbi markette bulamadığım için üzülmeyeceğim. zaten reklamdan da belli, kız taşınıyo, diş macununu da kolinin üstüne öyle alelade bi şekilde koymuş. düşse neden düştü diyemezsin. madem bütün sosyal hayatının kurucusu, seni en kral alemlere sokan büyük icat o diş macunu da, sen neden kendisine gereken özeni göstemiyorsun diye sorarlar adama.
  • reklamı çok yanlış yapılan diş macunudur. zira o kızda o çirkinlik varken sadece dişleri değil her tarafı ışıl ışıl parlasa kimse ona yardım falan etmez. kaldı ki yardım eden tiplere bakarsak rahatlıkla tahmin edebiliriz ki o tipler kızın dişleri parlamasa bile o kıza yardım ederler havasını uyandırmaktadır.
  • güzel reklamı (http://www.youtube.com/watch?v=gzgph485piy) bana türk reklamcılığından iğrenmekte ne kadar haklı olduğumu gösteriyor. gerçi galiba bouncing boobs çirkin kıza "vay orospu sevgilisi varken başka erkeklere iş atıyo, sevgilisi de az godoş diilmiş ıyyy ben bu macunu diil dişime şeyime bile sürmem." deyip üründen soğumayalım diye bizde kısa versiyonunu (http://www.youtube.com/watch?v=bhqeav8xtug) yayınlıyorlar ama olsun. reklamda kız kapısının önünden geçen köpekli adamı tavlayıp eşyalarını taşıyan sürüye dahil ediyor ya; pilot kameradan konvoyu çekerken o köpeğin kapıya bağlı oturduğunu görmek beni çok mutlu ediyor. kafamı yastığa koyduğum zaman huzur içinde uyuyabiliyorum. xhamster rüyalar görüyorum. sabah dinç kalkıyorum. yüzüme güneş ışığı gelince gülümsüyorum. daha uzatacak mıyım acaba sdlfkjsdflk.