şükela:  tümü | bugün
  • küfürün serbet olduğunu kanıtlayan değme götveren!

gg bile olmamış kılıç artığı!
  • gelip adamın nick altına göt yazan, sonra adam karşılık verince screenshot alıp buraya koyup "bağa küfreddi" diye ağlayanları ortaya çıkartmıştır. biraz tutarlı olun, sana hak oluyor da millete haram mı?

edit: göt edilince hemen kendisinin destekçisi mi oldum lan, ahahahaha. bak ben sana saat öğreteyim, sen oraya göt yazdığında saat 9.37, adam sana yazdığında 9.55. her konuda yalan söyleye söyleye doğruyu unuttunuz artık.

ha bu adamın teröristlere ettiği küfürlere alınıp da küfür ettiysen açıkça yaz, ben teröristlere laf edilince üzülen bir terörist yardakçısıyım de.
  • yanlış hatırlamıyorsam, belki de dünyanın en ünlü pezevengi iceberg slim, bu kategoriye giriyordu.

ayrıca bir sözlük yazarı.
  • şu entry ile hem gülümsetmiş, hem de entry ve nick uyumunun dibine vurmuş yazardır.
  • funk ve rap hastası, profesyonel pomak, aktrollüm, allah ranttan ayırmasın.
  • bir çomarın bütün özelliklerini taşıyan ve ortaya söylediğim bir söze yoklamada ''burdayım'' diyenler gibi cevap veren. yazdığı mesajardaki küfürleri arşivleyip şikayet edeceğim bir tek hücreli.
    bütün çomarlar gibi değersiz birer gübre yığını.
  • (bkz: orospu çocuğu)

hadi la ekşi ulemaları gg yapın bunu!
  • ekşi'nin torpillisi.
  • başkasının nick altına "dangalak" yazmak gg olurken kendisinin ağdalı küfürlerine dokunulmayan yazar.