şükela:  tümü | bugün
 • ankara'da uyuşturucu ticareti yapan çetenin, torbacılarını sigortalı şekilde çalıştırma şekli. adamlar aşmış rıza baba.

  ayrıca (bkz: sözlüğe bir daha gelinse alınacak nick)

  --- spoiler ---

  ankara’da uyuşturucu çetesine yönelik operasyonda 24 kişi gözaltına alınırken, çetenin iki cinayet sanığı tarafından cezaevinden yönetildiği belirlendi. operasyonda dört uzun namlulu silah, 17 tabanca ele geçirilirken, çetenin sokakta uyuşturucu satan “torbacı” olarak nitelendirilen elemanları sigortalı çalıştırdığı, sigorta primlerini de yatırdığı bildirildi. gözaltına alınan uyuşturucu çete üyelerinin internet üzerinden yayınlanan bir klipte rol aldıkları da ortaya çıktı.
  --- spoiler ---

  http://www.hurriyet.com.tr/…zaltina-alindi-40733185
 • emekçilerin birleştikleri zaman haklarını aldıklarını gösteren sevindirici bir haber. işte arkadaşlar adamların işinde devlet denetimi yok, patronlara sendika baskısı yok ama buna rağmen boyun eğmeyerek sigorta haklarını almışlar. emekçilerimiz artık kız istemeye gidince boynu bükük kalmayacak.

  -oğlunuz sigortalı mı?
  -evet sigortalı yol artı yemek mafya tarafından karşılanıyor. yılda iki maaş ikramiye. erken emeklilik hakkı
  nefasetle içilen kahve...
 • satışlarda fiş, fatura falan da kesip kesmedikleri merak konusudur. fakat ekonomimizin şu zor günlerinde böyle yürekli girişimcilere ihtiyacımız var*. bir escobar kolay yetişmiyor.
  amme hizmeti editi: klip
 • haberde geçen klip

  klipte sadece şarkıyı söyleyeni polisler alıyorken realitede şarkıcı hariç hepsini gözaltına almışlar *