• artik herseyin cok net oldugunu mujdeleyen sirket.
  • sittin tane poliçeyi oldukça detaylı bir şekilde karşılaştırıp online poliçe alabildiğiniz, hasar olması durumunda sekreterlerini aşıp doğru dahili numaraya bağlanabilirseniz oldukça kaliteli hizmet alabildiğiniz sigorta şeysi. gitmeyin başka yere derim başka bişey demem.
  • biraz once kullandigim ve isi online hallettikten sonra aynen 10 dakika icinde arandigim ilab holding bunyesindeki site.
  • ferrari'nin kaskosu ne kadar acaba sorusuna cevap olarak
    "değerli müşterimiz; kasko branşında aşağıdaki sebepten dolayı online işlem yapamıyoruz:
    marka-model ikilisi. bu marka/model için sadece müşteri temsilcimiz aracılığı ile teklif alabilirsiniz." şeklinde bi hata veren site.
    bu arada adresi http://www.sigortam.net/
  • poliçeyi ilk gerçekleştirdiğimde "oldu mu acaba" diye ev telefonundan aradığımda direk burak bey? denmesiyle beni benden almış site.
    karşılaştırma özelliği ve internetten yorulmadan satın almanın yanı sıra her daim mevcut müşteri temsilciliği anlayışıyla da sorunlarınıza yardım etmekte olan site.
  • kargoyla gönderdikleri poliçe paketimin içine hediye olarak bi kutu olips şeker koyup tarafıma şeker tadında bir yaşam diyelen düşünceli internet sigortacısı. kişiye uygun poliçeyi, karışlaştırma yaparak bulmada oldukça hızlı ve yardımcılar.
  • verdikleri sozu tutmayan, insanlari oyalayarak zor durumda birakan bir sirket. internet servisini police karsilastirmak icin kullanip akabindeki alis islemini bizzat sigorta sirketlerinden yapmanizi tavsiye ederim. satis sonrasi musteri hizmeti pek fena.
  • her konuda online sigorta yaptirabileceginizi iddia eden sigorta acenta sirketi. sigortacilik ile alakasi olmayan kisileri calistirip sigorta musterilerini her konuda yaniltan yanlis yonlendiren ve paralarini alarak rezil eden firma. sizin yerinize form dolduran sizden habersiz kredi kartinizdan para ceken sizin havale ile odediginiz tutarlari sigorta sirketine iletmeyen bu nedenle sigortanizin iptal olmasina sebep olan aldigi parayi geri odemek icin uc ay her gun sizin aramaniz gereken geri donucez diyen ama asla geri donmeyen firma.
  • an itibariyle kampanya yaparak, poliçe yaptıran müşterilere opel corsa kazanma fırsatı veren, internet üzerinde sigorta satışı yapan site.
    tabi bizim şirketin biraz rakibi oluyor. ben de pazarlama müdürüme aşağıdaki dize eşliğinde kampanyayı bildirdim. bana yanlış meslek seçtiğimi söyledi.
    iltifat mı etti, hakaret mi etti anlamadım. gönderdiğim dize aşağıdaki gibi:

"onlar veriyorsa opel corsa,
    biz de veririz toyota corona" *
  • geçen yıl yapmalarını istediğim trafik sigortamı yapmayıp bana ceza ödeten pişkin kuruluş...
hesabın var mı? giriş yap