• iha ve siha bilgilerini yabancı ülkelere pazarlayan köstebeğin yakalanması ve evinde 5 milyon euro bulunması durumudur.

5 milyon euroya vatanını satmış herif.

--- spoiler ---

dün mit ve emniyet’in ortak operasyonuyla çökertilen savunma sanayii başkanlığı’ndaki casusluk ve rüşvet şebekesi ile ilgili yeni detaylar geldi. şebekenin başındaki yusuf hakan özbilgin’in evinde 5 milyon euro bulundu. özbilgin'in 1 yıldır da yakın takip altında olduğu bildirildi.

--- spoiler ---

kaynak burada
  • şeref yoksunu, aşağılık ve çok belli ki liyakatsiz bir pislikten beklenendir.

şimdi bu meymenetini s.ktiğim haininin tipine bakınca, aşırı pilavla beslenmiş bir yaban domuzu görmüyor musunuz?

nerede bu fetö ile mücadele edenler!

kendisi araştırılsa, kesinlikle başka bir cemaat ya da tarikat mensubu olarak biliniyordur. o tarikata ne zaman mensup olduğu soruşturulursa da son on sene içinde olduğuna adım gibi eminim. son 6 yıl içinde olması ihtimali de çok daha yüksek.

bunu bir yerlere dayandırarak değil, tamamen kendi yaptığım yüz analizini baz alarak ortaya attım. fakat ortalama bir vatandaşın ilk görüşte sahip olduğu kanaat buysa, acaba sayın büyüklerimiz bu açıdan kendisini doğru düzgün araştırmış mıdır? merak içindeyim.
  • tabi mit daha iyi bilir ama evden 5 milyon euro çıkması bilgileri çoktaaaan sattığı manasına gelmiyor mu? keşke az daha bekletseydiniz, adam yurtdışına kaçtığında yapardınız operasyonu.
  • merso anahtarlığı, tesbih ve kola takılı duvar saati üçlemesi ile şaşırtmamıştır.
  • liyakat yerine başka şekillerde personel almaya dewam...
  • vatan hainliği budur işte.
  • hali hazirda anka'nin bir tanesi 5 ila 8 milyon usd olarak belirtiliyor haber sitelerinde. neyin bilgisini satmis bu adam 5 milyona acaba? casusluk yapmak isteyen siparis verip alir 3-5 tane tersine muhendislikle anlar neyin ne oldugunu ki zaten bunu yapabilecek ulkelerin anka ve bayraktar'dan cok daha gelismis siha/ihalari bulunuyor. siha bazinda ufurme bir haber gibi geldi bana. onun disinda kalan askeri casusluk meselesi icin de supheliyim.
  • 5 milyon euro'ya bunu yapmam diyen bana samimi gelmiyor. eleman tam bir aptalmış orası ayrı. 5 milyon euro paran var ama kaçacak vizyonun yok, kaçış planın yok.
  • hala bu ülkede her önüne gelen habere inananlar var. ilginç.
  • bunu nasıl cehape ye bağlayacaklar merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap