şükela:  tümü | bugün
 • chp istanbul milletvekili sezgin tanrıkulu'nun açıklaması.

  --- spoiler ---

  tanrıkulu, dün tbmm'de düzenlediği basın toplantısında "eskiden jitem vardı, şimdi aynı görevi siha'lar yapıyor. böyle yöntem hukuk devletinde olmaz ancak savaşta olur; savaşın da kuralları vardır. akp hükümeti, 2002'de seçim bildirgelerine, hükümet programlarına bakıldığında, adalet, özgürlük, eşitlik ve insan haklarına saygı iddiasıyla geldi. 15 yıl sonunda toma, dozer, siha iktidarına dönüştü. bu iktidarın adı toma, dozer ve siha iktidarıdır." diye konuşmuştu.
  --- spoiler ---

  http://www.haber7.com/…gore-pkkli-oldurmek-alcaklik
 • chp gerçekten bu adımlarıyla kendinden tamamen soğuttu, bundan sonraki yaşamımda benden oy alamayacak partidir. düşünün böyle harika teknolojik bir sistem var inanılmaz faydalı. elinde silahla dağda gezip mehmetçiğe, köylüye, işçiye saldıran ve planlar yapan mikropları havadan kolaylıkla imha ediyor birileri de çıkıp sihalar sivilleri vuruyor diyor...kameralar cam gibi maşallah elinde silah görüleni çatırt diye nokta atışıyla indiriyor, bunu üretenler varya mekanları cennet cennet. birileriyle planlar yapıp bu konuşmaları yapanlara çok yazık çok.
  demokrasi diye bir gazetenin başlığı şu, silahlı cinayet aracı yuh size reziller. mehmetçiğin aracını bomba ile patlatan, dağlarda gezip mehmetçiğe hain planlar kuran, elinde silahla ülkemin dağlarında gezenleri vurmak cinayet olmuş...neyse bunları ciddiye alan kimki parti daha yeni başlıyor ödlekler.
 • en son devleti "hurşit külter'i kaybetmekle" suçlayan, iftiracı milletvekili. hurşit, ırak'ta çıkmıştı!

  neden siha'lara taktılar? çünkü siha'lar gelince pkk'nın kırsaldaki etkinliği bitme noktasına geldi. devletin bu beyanat üzerine siha'ları 4-5 katına çıkartması lazım.

  edit : http://www2.msb.gov.tr/…ciklamasi-hk692017-22-51-07
 • ak47li sivil yurttaşlar
 • pkk'nın afrinde silahsız masumları katletmesi üzerine gündeme getirilen ama gerçekleri yansıtmayan iddia. sivil dediğin elinde silahlarla dolaşmaz. bu ya art niyettir yada saflık ama her koşulda yanlıştır. algı yönlendirmesidir. bu kadar hümanist olacak isek afrinde ve ortadoğu'nun neredeyse tamamında terör örgütleri (özelllikle pkk ve ypg başta olmak üzere) tarafından katledilen masumlara olalım.
 • hadi oradan. öyle sivil vatandaş olmaz olsun.
 • bu konuda,sönmez reis videosu aklıma geldi en güzel cevabı vermiş.sönmez reis