• tarihin en iyi çilekli pastası burada.
  • nefis pastalar ve bilimum hamur işi yapan acıbademdeki cennet mekan. özellikle ponçikleri müthiş! pastalarının kremaları çok hafif bu nedenle hiç rahatsız etmiyor.
  • her kadının işi gücü bırakıp pastane açma hayalinin hayata geçirilmiş hali. içeri girerken kendimi alice, pastaneyi de harikalar diyarı sanıyorum. bütün poğaçalarını, cupcake'lerini, şekerlerini ve pastalarını paketleyip eve götürmek, sonra salona dizip aralarında oturmak istiyorum.
  • ürünleri kadar dizaynı da mükemmel olan dükkan.
  • acıbadem caddesinden koşuyoluna döndüğünüz sokakta bir masal evi lezzetli pastalar tadabileceğiniz. işletmecileri ayça ve gökçe adlı ikizler. hem leziz pastalar hem güleryüzlü servis ile kendinizi bir masala girmiş gibi hissetiren bir mekan. sipariş usulü pasta ve kurabiyeler de yapabiliyorlar ve kapınıza teslim ediyorlar.
    kabaklı pastaları muhakkak tadılası.
    ayrıca özel gün pastaları, özellilkle çocuklar için hazırladıkları pastalarda yaratıcılıkta sınır tanımıyorlar.

http://www.sihirlispatula.com/
  • fikre ve uygulamalara bayıldıgım mekan.
    her gordugumde "keşke benim olsa bu mekan,ah bi olsa var yaa" diye hayaller kuruyorum. bi içerde uçuşan periler eksik gerçekten.ya nolur ki benim olsa..
  • ortalamanın çok üzerinde fiyatlarıyla cep yakan pastacı. kuzenimin canı pasta çekmiş eve gelirken bir dilim alıver dedi. yaprak pastanesinde tekli pasta yoktu buradan aldım. bir dilim pasta 12tl. yemekten sonra törenle kutuyu açtık bir müddet pastayı seyrettik belki gerçekten sihirlidir diye. sihir mihir yok benden söylemesi.
  • meyveli pastaları dayanılmaz guzel olan mekandir.
  • acıbadem ana caddeye taşınıp kafemsi bir havaya bürünen pastacı. pasta ve cheesecake konusunda tatlıya çok düşkün olmayan beni bile yoldan çıkaracak derecede iyiler. doğumgünü pastaları çok güzel görünüyor fakat fiyatları çok yüksek, cevizağacı'nın 2 katına satılıyor, daha iyi olabilir ama 2 kat fiyat farkı biraz abartılı, dilimi yamulmuyorsam 18 lira.

yeni ekledikleri kahvaltı, salata, çay - kahve gibi ürünlerin fiyatı ise tam tersine çok uygun fiyatlı, 18 liraya tam tekmil kahvaltı, 8 liraya sucuklu yumurta var.

mekan ise o kadar şık ki insan bir çay için bile durup denemeden edemiyor. bizim için kapının önünde çay içiyoruz gibi bir durum oluşsa da yaz akşamları yanında getirdikleri enfes tatlı kurabiyerle çay içmek çok keyifli.
  • sevgililer günü için de çok cici şeyler hazırlamış mekan. bizzat yerinde gördüm, test ettim, sonra da yazdım. burdan buyrun!
hesabın var mı? giriş yap