şükela:  tümü | bugün
  • neden bilmiyorum ama çok loser bi insandır. (nazarımda)yani böyle cıvık cıvık şiir paylaşmalar, garip garip moda girmeler, hayır duygusal olarak bile hiçbir anlam ifade etmeyen yazılar. bütün bir tarihi çöp. şiir okuyan insan çöptür.

herhangi bir trolleme girişimi değildir hür irademdir.
  • aslında benim burada çok güzel şeyler lazım ama yazmayacağım. hakikaten loser bir insandır şiir okuyan... hele hele şiir yazan şairler, daha loserdır.

maalesef bu topraklarda, şiir okuyan insan da, şiir yazan insan da sevilmiyor. eskiden sevilirmiş ama şimdi sevilmiyor. buradan, aziz türk milletinin assimile olduğunu anlayabilirsiniz.

yani ben bu zamana kadar bazı kadınlara (belki de kız idiler!), ilan-ı aşk etmek için şiir yazdım da ne oldu? kibar bir lisanla reddedildim. ama reddedildikçe, zihnim ve kalbim çevikleşti. makine gibi bir adam oldum!

kız tavlamak için yapabileceğim tek şey buydu ama bu da işe yaramadı. artık kadınlar beni tavlasın, bana ne?

ha, ben yine de şiir okurum, hatta ilhamım gelirse, şiir de yazarım, fakat türkiye'nin entelektüel zeka düzeyi, şiir okumaya da şiir yazmaya da hazır değil. şiire ehemmiyet vermiyorlar.

kadınlara ne aşktan, ne de şiirden bahsedeceksin. onlara paradan, makamdan, yani iyi bir mesleği olan erkeklerden bahsedeceksin. kız tavlamak benim gibi ezik birinin neyine? çek otuzbirini, otur bir köşede, şiirini oku. ne halt yerse yesinler!
  • (bkz: boş bakkal)