şükela:  tümü | bugün
  • koral'ın rus uçaklarını coşturması başlığıyla sözlüğe merhaba demiş.

"inşallah trolldür" familyasından.
  • sahip olduğu zeka seviyesini ve kültürünü göt yalamaya borçlu olan, akp' li yalaka, troll.
  • provokatör.

(bkz: #59131029)

kendisine özel mesajla berkin'in adını o iğrenç ağzına almaması gerektiğini söylediğimde aldığım cevap "beykin elvaan beykinn eyvann" şeklinde oldu. kayıtlarda duruyor. bu kadar da yüzsüzdür.

devam ediyoruz. hdp'liler ya da solcular ankara'nın göbeğinde patlayan (ve yaklaşık yarım saat önce oturduğum yerde kalmaya karar vermemiş olsaydım geçeceğim alandı orası) onlarca sivilin ölümünden sorumlu alçakça bir saldırıya seviniyormuş bu ak troll'e göre:

(bkz: #59192587)

bunu favlayan, bunu destekleyen ulusalcı, güya akp'ye çok karşı kitle de şöyle bir otursun düşünsün. perinçek gibi olmayın.

umarım buralardan tez zamanda silinir gider.
  • kendisini ifade etme kapasitesi, "karşısındakine hakaret ederek, terbiyesizlik yapmak" ile sınırlı, okuduğunu dahi anlayamayan zekasıyla başkalarına akıl vermeye çalışan yeni nesil troll.

aramızda geçen diyalog şöyle:

titelheld -> siir seven adam: (#59208476) 200 başlığın 190 survivorla alakalı değildi. survivor izleyen aptaldır, haindir şeklindeydi. entellektüel zeka bu olsa gerek.

14.03.2016 10:42
    bak seeeen ahaha. birincisi patlama gecesi dışında her gün yüzlerce entry giriliyor oraya sadece dün duyarlı entry sayısı karıştı araya o kadar. ikincisi survivor izleyen aptal öyle mi ? senin survivor all star başlığında izlediğini beyan eden entry ne olacak ? #52814998

ahahhahahaha. bir de mesaj atıyor. ama aferin aslanın kendini tanıyorsun en azından. hadi bakalım uza şimdi pıtırcık muhalif.

14.03.2016 10:49
    titelheld -> siir seven adam: önce konuşmayı öğren sonra okuduğunu anlamayı. anlayamadın diye söylüyorum, ben survivor izlemiyorum demedim, ikincisi survivor izleyen aptaldır da demedim, entrylerin içeriği bu şekildeydi dedim. "patlama gecesi survivor başlığında 200 entry vardı, utanma kalmamış" şeklindeki yazına, o 200 entrynin 190ının survivor izlemeyenler yazdı zaten dedim. önce küçücük beyninde bunu bir analiz et.

sonra benimle konuşurken uslübuna dikkat et, aferin aslan, uza bakalım pıtrıcık laflarını biyerine sokarım. tamam mı koçum?

14.03.2016 11:07
    ağlama lan uza hadi.

.
    .
    baktım ne yazsam olmayacak, uzadım.
  • (bkz: aktroll)
  • mutsuz adamdir.
  • bildiğiniz salak.

aktroll.

dikkate almayın.
  • aynı zamanda iyi şiir okuyorsa candır.
  • dönmeyeceğimiz bir yer beğen,
    başka türlüsü güç.
    (bkz: turgut uyar)