şükela:  tümü | bugün
  • gereksiz bir bebe. gordugunuz yerde engelle butonuna basin. bir sey kaybetmezsiniz.
  • boktan troll. engellemekte fayda var.
  • (bkz: troll)
  • kafayı iyi partiyle bozmuş troll.
  • mhp'li görünümlü aktroll.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • alt alta entrylerini okuduğunuz da mhp görünümlü aktrol olduğu ortaya çıkıyor itibar etmeyiniz. ama akplilerle bahçelinin söylemleri şu başkanlık meselesinden sonra bire bir aynı olduğundan belki bir ihtimal akpye stepnelik yapmak isteyen mhp li de olabilir.
  • hangi partide olursa o partinin elinde patlıyacak adam.4 entirisinden biri iyi parti biri bahçeli,biri kürtlük bir digeride chp ile ilgilidir.kanımca akp icinde yer bulamayıp mhp icinde kadro edinmiş,zihniyet olarak akpli forma olarak mhplı biri.allaha sükürler olsun iyi partiye bunun gibileri almıyorlar.beyaz corabını giy,tesbihini salla,bisküvini caya batır uza.
  • bu entry tarihinden evvel herhangi bir tanım entrysi bulunmayan, yorumlarla sözlüğe katılan yazar.
    ve vatansever , ülkücü , milliyetçi biri olduğuna okuduklarım sebebiyle ihtimal vermiyorum.
    ülkücü çevresine faydası olan kişidir.
    elinin altında ekşi sözlük gibi bir meta varken,
    sahip olduğu bilgiyi paylaşmak yerine,
    partiler üzerine yorum yaparak bu imkanı kullanıyor.
    hangi partiye oy verdiği yerine verdiği bilgiler üzerine , bilgi eklemeyi umduğum yazar.
    aksi sanki trollük oluyor.
  • bu nasil bir kafadir ya cok ilgincsiniz. siyaseti sevmiyorum baksaniz entrylerime tas catlasin bir kac tane bulursunuz.

bu ulkenin problemi akp’nin simdi digerlerinin gecmiste yaptiklari degil kutuplasmadir. ve okudugunuz gordugunuz duydugunuz her seye onyargi ile yaklasiyorsunuz. birilerini surekli yaftaliyorsunuz. bu yazar gercek hayatta arkadasimdir. ancak suraya bakipta suclandigi seyleri okuyorum ve resmen sinirlerim bozuldu, istemsizce guldum. tutup o yazmayacak o yuzden ben yazmak istiyorum. bu yazarin akpyle zerre alakasi yok onu bi kenara not edin ondan sonra kafa ütüleyin.

yazdiklari seylere gelince oyle de bir elestiri kkudum yukarida. su sozlukte artik siyaset ve futboldan baska hangi bok konusuluyor ? kutsal bilgi kaynagi lafta motto artik gecin o isi. resmen tencere dibin kara benimki senden kara. su andaki problemleri kendi gorusuyle yorumlayip cozum olabilecegini dusundugu seyleri yazmis fikirlerini belirtmis siz mukemmel insanlardan farki ne ?

@mithradates pontus sovalyesi sende de azicik kisilik varsa attigin mesajin ssini koyarsin. once sövüp sonra da manipulastif entry girmezsin.