şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hakikaten saykedelik bir çalışma. bir 900'lü hat reklamı için fazlasıyla uğraşılmış üstünde. yumuşak geçişleri olsun, arka planındaki galaksi efektleri olsun, ekosu olsun... insanda 7 kahve içmiş etkisi yaratıyor.

  sik götünden! sik götünden!

  http://www.megaupload.com/?d=r0y9tlnh

  vallahi iftira atıyor gibi olmasın ama seslendiren sanırsam gamze gözalan, nam-ı diğer baskül ailesi'ndan fidan. bir de böyle düşününce, bunu göz önüne getirince insan daha bir acayip oluyor. o çizgi film sesi daha derine işliyor. kalıcı hasar bırakıyor.

  bilmiyorum ama bundan sonra çok sık kullanırım bu kalıbı. hani öyle "boşver abi" niyetine filan.

  "amaaaan, sik götünden" gibisinden.

  --- spoiler ---
  şahane şahane! bir kadının bacakları arasındayım!
  ...
  sik götünden! sik götünden!

  merhaba erkeğim ben senin okullu körpe geyşanım. bu güne kadar o daracık kutumdan 3 kere düzüldüm.

  sik götünden! sik götünden!

  --- spoiler ---
 • başındaki teatrel kısım olsun (ooo, malın iyisini biliyorsun*) ekolu chorus kısmı olsun: sik götünden! sik götünden!, arada kadın sesinden duyulan maskülen seksüel kısımları olsun (şahane şahane! bir kadının bacakları arasındayım! onu yalayıp parmaklıyorum ve hoşuma gidiyor) muhteşem bir gece hediyesi. anime izlemek için eve gelen insanlara planlarını unutturuyor.
 • acı çeken liseli japon kız tadını yakalamış enfes çalışma.
 • altında yazan bir yorum bu ses kaydını daha da güldürücü yapmış:

  yazar: thedivisionbell
  "ilk dönem pimk floyd eserleri gibi bir müzik ve bad trip esnasında söylenen sözler. bir kadının bacakları arasındayım repliği başka hiç bir zamanda bir insan evladının aklına gelmez çünkü. set the controls for the kadının bacakları arası :p "
 • ekolu sesle insani korkutan bir nida. o ne lan, buna tahrik olan nasil insan olaki.
 • korkunç,tek kelimeyle korkunç birşey! bunun insanı tahrik etmesi gerektiğini düşünenlerin ciddi problemleri olmalı. yemin billah,anonsu yapan kadın,malum cümleyi her söylediğinde yerimden sıçradım. bir de söyleyenin gamze gözalan olma ihtimali ayrı bir korkutuyor insanı.
  adeta bir execute order 66,bir manchurian candidate emri gibi... uzak olsun yarabbim!

  bir daha söylüyorum amaç tahrik etmek değil,tahriş etmektir. belki de sesin sahibinin postmodern bir intikam öyküsüdür.
 • telefon melodisi yapilasica kisimlara sahip eser. lan meger bu dokuzyuzlu hatlar parasina degermis be abi, bugune kadar nasil aramamisiz hic... helal vallahi.

  patrona mi kizdin? karina mi bozuldun? sik gotunden! sik gotunden! araban mi bozuldu? ev sahibi zam mi istiyor? sik gotunden! sik gotunden!
 • bir de garip tarafı işbu emir cümlesi -ki windows hata mesajı olarak kullanılabilir- size öyle bir davudi ses tonuyla öyle büyük bir sinirle söyleniyor ki, aksini düşünemiyorsunuz bile. yani bu emre uymamanın ne tür yaptırımları olur aklınıza bile getirmek istemiyorsunuz. öyle bağıran bir kişinin sinirleri bozulduğunda kim bilir size ne yapar diye ürküp kuyruğunuzu bacaklarınızın arasına kıstırıyorsunuz.

  kabus gibi be. çöküyor insanın üstüne. "göğsümde na şurada, iman tahtamın üzerinde bir ağırlık var" olarak yer ediyor bünyede.
 • amacı eğer seksi bıraktırmaksa başarılı olmuş bir eser bu.

  eğer ki yeryüzünde herhangi bir insan tahrik olmak amacı ile bunu dinliyor ve tahrik oluyorsa cümle alem gel beni ;

  sik götümden!

  bırakın tahrik olmayı , tahrik olmuş bir durumda iken bunu birisi bana dinletse gülmekten meme elleyemez olurum lan. büzüşür pısar kalır adamın şeyi valla.
  yani eğlence için birebir ama seks için yoo dostum hayır olmaz bu.
 • binbir heves ve hayalle aranan sex hatlarindaki hanimlarin ekseriyetle $i$man olduguna dair teoriyi ispatlayan bir alki$larlaya$iyorum bombasi.