şükela:  tümü | bugün
  • -ayyy bıktım şu bmw'den. artık iyice eskidi... çok sorun çıkarmaya başladı bana. rengini de sevmemiştim zaten...en iyisi ben 2005 modellere bakmaya başlayayım ufak ufak.

-banka kredisi mi alacaksın?

-ayhahahahahaahaha... yok canım. ne gerek var?
  • anne tripleri* vardir aynen bu sekil:

-aaa super olmus bu borekler aman aman.. nefis..
    -ay yok munise hnm. aslinda hic begenmedim ben bu seferkini..
    kekim de kabarmadi zaten..
    -yok canim ellerinize saglik super olmus.. icinde ne var?
    -simdi sekerim 3 yumurtayi aliyorsun*
  • iki üç kişilik bir grup öğrencilik yıllarından bahsetmektedirler:
    - biliyo musunuz, ben bi gün gece içip içip, sabah uyanamayıp otobüsü kaçırmıştım. finalim vardı.... nasıl patlamıştı g.tümde.
    - ay ne şanslısınız. ben hayatımda hiç belediye otobüsüne binemedim biliyor musunuz?

grup şaşırır:
    - aaaa... o niye?

beklediği fırsat gelmiştir, cevap verir:
    - şoför vardı bizim... hep okula o getirip götürdü beni. 18 yaşına gelince de babam araba aldı. hep özendim otobüse binmeye...

- anladım güzelim... anladım canım... koş ve arkana bakmadan uzaklaş burdan.
  • -ya bizim okul cok zor... calismaktan uyumuyorum bile, acaip zorluyorlar bir kere turkce bilmiyor cogu hoca, soru bile soramiyoruz turkce. gecen gun 1 sinav olduk 4 saat surdu. pisman oluyorum bazen burayi tercih ettigime.
  • türlü çeşit varyasyonu vardır bunun, mesela arkadaş grubu ağlatan filmler'den bahsetmektedir, hemen atlar biri, suratında hayıflanan bir ifadeyle:

-abi ben ağlayamıyorum ya... 6 yaşımdan beri hiç ağlamadım, keşke ağlayabilsem.

amacı anladınız tabii. veya acı çekmeyi de çaktırmadan övünç meselesi haline getirebilir insan, 2 gecedir çalışıp uyumuyordur, çat diye rastladığınız anda suratınıza yapıştırır bu bilgiyi. esas amaç kondisyonuna gönderme yapmaktır.
  • -en sevmediğiniz özelliğiniz nedir?
    -insanlara fazla güveniyorum...yalan söyleyemiyorum...
  • based on a true story

-ya,bu sene yilbasini gene paris'te gecirecekmisiz...biktim babamin bu paris tutkusundan yaaannneeee...her yil...her yil...

(bkz: oha falan olmak)
  • en çok çeşitli renkli göz başlıkları altında rastlamışımdır ben bu olaya nedense.

başlık : mavi göz

entry : sahip olduğum fakat güneşte etrafı görmemi engellediği için hiç sevmediğim göz çeşidi. neler çektiğimi bir allah biliyor bu mavi göz yüzünden.

(bkz: mesaj kaygılı entry) (bkz: sözlükçülerin aslında demek istedikleri)
  • --elinizde bu guc olsa neyinizi degistirmek isterdiniz?*
    --cok mukemmeliyetciyim. zaman zaman bu sebeple cok mutsuz oluyorum.