• bazı firmaların şikayetleri hiç takmadığı,bazi firmalarin ise sikayeti yazdiktan 10 dakika sonra aksiyon aldigi sikayet sitesidir.sikayeti takmayan,tek bir sikayete cevap dahi vermeyen firmalarin basini (bkz: zara) ceker.şu ana kadar mail ya da cagri yoluyla sorunuma cozum uretilmediginde direkt bu siteye girip sikayetimi dile getiriyorum ve sorunum %90 cozuluyor.
  • musteriden cok firmalari koruyan sikayet sitesi.
  • yararı: bu siteye yaptığım bir şikayet sayesinde bir alışveriş sitesinden paramı geri alabilmiştim.
    zararı: şikayetleri inceleyince insan paranoyak olur, alışveriş yapamaz.
  • kesinlikle en faydalı sitelerden biri. he firma sahipleri sallıyor mu bilemem ama
    ben de onların sallayıp sallamamalarını çok sallamıyorum. hangi firma ne halt yemiş millet güzel ifşa ediyor. gerçi okuduklarımdan sonra marketten bir şey alamaz oldum ama olsun. herkese de tavsiye ediyorum buradan araştırmadan bir şey almayın. içinden sinek, kıl, taş ve hatta peçete bile çıkan peynir gördüm. markaların hiçbiri de düşündüğünüz gibi merdiven altı değil.
  • (bkz: #92310304)
  • bir fake hesap açarak, rakibiniz bir şirket hakkında yalan ve iftira dolu bir şey yazıp, onun ticari itibarını zedelemenizin önünde hiçbir engel bulunmayan site.

başımıza geldi.
  • asıl kuruluş amacını çoktan aşmış, yaptığı hatalardan dolayı itibarının zedelenmemesini isteyen şirketlere, ücreti mukabilinde yıllık üyelik satmaktadır.
    kendi müşteri hizmetleri bir derde derman olmayan onlarca şirket var. ama buraya yazdığınızda o şirketlere alev düşüyor. ayrıca yerli sermaye, yerli üretim gibi lafların yalan dolan olduğunu, işgüzarlık düşünüyorum. nitekim yerli firmalar tarafından yapılan kıyafet bile çok çok daha ucuza mal edilmesine rağmen, yabancı sermayeli şirketlerin ürünleriyle aynı fiyata satılıyor. kendimi kandırılmış hissettirecekse ben neden yerli üretimi tercih etmeliyim? işin teknoloji kısmına değinmiyorum bile.
  • kesinlikle ise yarayan bir site. denendi, onaylandi.
  • üstteki suserin aksine hiç bir şikayetinizin çözümlenmediği sitedir.
  • şirketler para vererek şikayetlerden kurtulabiliyorlar. şirketlerden birinden bildiriyorum.
hesabın var mı? giriş yap