şükela:  tümü | bugün
  • şikayet ettiğiniz firmaların şikayetçiyle görüşmeden, keyfine göre " sayın falan beyle görüşülüp memnuniyeti sağlanmıştır" tarzı şeyler yazıp, şikayeti çözüme kavuşmuş gibi gösterebildiği site.
  • (bkz: #9486057)
  • kendilerini sikayet edecek makam aradigim site.
  • bünyelerine bugun katılıp once kendilerine kendilerini şikayet ettiğim site. üyelik bilgilerini isterken tc kimlik no ve isim soyad istiyorlar ancak üyeliğe türkçe harfle yazılamadığı için ancak copy paste ile adımı yazabildim. sonra meslek kısmı doldurmak zorunludur deniyor ancak öğrenciler unutulmuş, çalışmayan dedim kendime. garipsedim, dışlanmış hissettim *
    bunun dışında fikir ve işleyiş gayet guzel.
  • nasıl para kazandıklarını çok merak ettiğim site. reklam alsalar yaptıkları işe ters olur, her gun 1000 tane şikayet geliyor, onlarla uğrasmak tüm günü alır, deliricem meraktan.
  • benim şikayetim: vestel çamaşır makinam 4 senede döküldü, 2 kere beyni değişti, 1 kez kazanı delindi, 3 kez hortumu tıkandı, kapı kilidi 2 kez değişti benim makinam çürük değiştirin... (toplam servise ödenen para 500 milyonun üzerinde, 4 sene evvel bu makina 600 milyona alındı)

vestelin şikayetimin hemen altına geçtiği not: tüketicimiz ile görüşülerek cihazla ilgili sorununu kalmadığı bilgisi alınmıştır. saygılarımızla,
    vestel pazarlama aş.

sikayetvar.com'un şikayetimin yanına koyduğu smiley: gülen yüz

halbuki: vestel benim ne sorunumu cozdu, ne de ilgilendi. sikayetvar.com'da vestelden gelen sahte yanitla birlikte sorunumu sitesinde cozulmus gosterdi, benden aldigi itiraz mailini de dikkate almadi. cok guzel. iste boyle bir site bu
  • yayinladigi sikayetleri veren sikayetcileri sadece 1 kez telefonla aramasina gore musteri dostu firmalar kategorisinde listeyen, telefonla aramanin sorunu cozmek oldugunu zanneden (musteri tamamen salak yerine koyularak) en zararli sanal sivil toplum girisimi
  • teknosa ile ilgili çözülen şikayetleri okurken, sinir bozukluğu sonucu anlamsızca gülmeme sebebiyet vermiş site. teknosa 2 çeşit cevap belirlemiş. iade edilmek istenen bozuk/kusurlu mallar için bir tane, beceriksiz eleman, düşük müşteri memnuniyeti ile ilgili meselelerde bir tane. teknosa bu şekilde hakkındaki bütün şikayetleri çözülmüş göstermeyi başarmış ama ben bir kere kendilerinden bir fotoğraf makinası almanın ucundan dönen -ki o küçük tecrübe bile eleman kaliteleri hakkında yeterli bilgiyi vermişti bana- şanslı biri olarak yakın çevremden duyduklarıma dayanarak bu tablonun bir hayalden ibaret olduğuna neredeyse eminim.
  • en iyi 100 firma sıralaması tamamen yanlış olan firma. en iyi firmaları sıralarken farklı kriterleri kullanmalarını yada bu bolumu komple iptal etmelerini diliyorum. zaten bu tarz bi sitede böyle bir liste olması amacını aşan bir özellik gibi görünüyor.
  • bridgestone ile ilgili şikayetim çözülmediği halde çözüldü gösteren fazla üstüne gidince şikayeti silip atan, daha üztüne gidersem beni siteden kovacak olan, korkarım bazı firmalarla işbirliği halindeki site.
hesabın var mı? giriş yap