• - nejat abi senin arabaya vurmu$lar arkadan..
    - yaa siker misin sabaha mi birakirsin arkada$ biktim ya..
  • gotumden uydurdugum yari$ma programinin adi.

bir kadinin bir erkege saat 00:00'dan 24:00'a kadar bin bir tacize magzur birakarak iradesini olcecegi ve sabaha kadar kadina elini surmezse buyuk odulu* kazanacagi yari$ma.

spiceplatinum'a mail attik yakinda izlemek umidi ile.
  • binlerce cevabı olan soru cümlesidir.
    bana sorsan; sikerim abi...
    sabaha bi'daha sikerim...
    derim.
  • harika bir kullanım. yıllardır babamın fütursuzca kullanışına şahit oldum. nedense ilk defa sorgulama gereği hissettim. ne anlama geldiğine, gelebileceğine dair.

"siker misin?" derken; şimdi, hemen oracıkta sikmek, "sabaha mı bırakırsın?" deyince sikmek vari bir eylem gibi anlaşılabilen sabaha bırakmak deyimi var. tabii buradan çıkarılabilecek, sabah sabah libidom yüksekken sikerim demek de olabilir.

aklıma gelen bir diğer ihtimal; o an fena sikilesi olan, bu lafın muhattabı insana yapılabilecek en kötü şey olaraktan onu orada sikmeyip, içindeki harlı yangına seyirci kalmak ve sabaha kadar bekletmek suretiyle ona sonsuz bir ıstırap vermek.

bir diğer çıkarılabilecek anlam; bu fiili (sikmek - sabaha bırakmak) gerçekleştirecek olan kişinin karşısındakine "lutfederseniz?" demek isteyebileceği. yani "şimdi mi sikersiniz? yoksa paşa gönlünüz sabaha bırakmak niyetinde mi?" anlamı da çıkmıyor değil.

sikiyim başıma güneş geçti, kesin.
  • google translate'in şu şekilde çevirdiği güzel küfür;

"can you do the morning you leave fucks"

bunu tekrar türkçeye çevirdiğimizde verdiği sonuç;

"sikikleri sabah terk yapabilir miyim"
  • kıro kızları görünce beyinde ampül şeklinde beliren atasözüdür.

- kadına doyan adamın adamlığına doyum olmaz
    - 2 2 1 0 1 9 8 9 ® original profile®
    - benim olacak erkeğin çevresi bol kadını tek olmalı

şimdi soruyorum; siker misin sabaha mı bırakırsın?
  • arapça'da da dolu dolu bir şekilde tam karşılığı bulunan güzel ve değerli bir söz.

(bkz: bıtniyko ille bıtdışşo les'sıbh)
hesabın var mı? giriş yap