şükela:  tümü | bugün
  • başlıklara zarar veren bir yazar.
  • başlığına ruh hastası bir kekonun dadandığı yazar. evet ben. herifi ilk kez görüyorum öncelikle onu belirteyim.

hahahaha ulan tüm profilimi araştıracak kadar acınası bir işsizlikte bulunan arkadaş istediğin kadar bak araştır. altımdan çıkacak tek şey bellidir. söyleyip kötü gözükmek istemedim açıkça. a.nlayan a.nlar.

elimde bir belge varsa gidip başvuru yapacakmışım.

lan sığır, mesut bakkal daha yeni açıkladı şikeyle beşiktaş'tan çaldığınız şampiyonluğu. has şikeci.

fethullah babanın kumpası ile fenerbahçe'ye şike lekesi bulaştıramazsın. telefon konuşmaları hariç ortada nokta kadar delil olsa o sizi ayağa kaldıran aşağılık örgüt ülkede tüm trafik kavşaklarına asardı.

tüm başarıların nedense fethullah sizi himmet ve dua ile ayağa kaldırması gerektiğini söyledikten sonra olmuş. tesadüf mü?

2011'de lige feto müdahale ettiğinde iki takım arasındaki farkı bilecek kadar yaşın var mı bilmiyorum ama bilmiyorsan sen git baban gelsin. onları eğitelim. fetonun müdahalesi sonrası şampiyonluk sayılarına bak hele. kim ayağa kaldırılmış yine.

kirli olduğunuzu kendiniz bile biliyorsunuz.

aha iki tane birinci ağızdan ispat ve itiraf. yallah pensilvanya'ya.

fetonun galatasaray'ı ayağa kaldıracağını söylediği açıklama
    mesut bakkal'ın galatasaray şike itirafı

daha zibilyon tane şey var da. sana bunlar yeter. seni küçük şikeci seni.
  • boyle bir serefsiz oldugunu bilsem laf anlatmakla urasmazdım altımda buldugum. an.nlamıssındır kesin a.nlarsın
  • galatasaraylı yazarların nick altına gidip fetö iması yapan onunki bununki. ruh hastasıdır uçurulması gerekiyor. avukatıma sorduğumda dediği şeyin suç oluşturmadığını öğrendim. ancak galatasaray kulübüne bir ima söz konusu. bunu galatasaraylı hukukçular derneğine havale edeceğim.