şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaşlıları haklı gurudur. onlarca şampiyonluktan daha değerlidir.
  • önden eklemeli oturgaçlı götürgeç: başlık benim değil, başlığı açan gitmiş.

-----------------------------
    asıl entari başlangıçı:
    (bkz: evet)

yüzünü görmediğiniz, elini sıkmadığınız insanların ne halt yediğini, ne halt yemediğini nasıl biliyor, suçsuz olduklarına bu kadar emin olabiliyorsunuz anlamıyorum.
    bu sadece beşiktaş için değil, bütün takımlar için geçerlidir.
    üçüncü beşinci lig takımlarında bile ne oyunlar dönerken bunlarda oyunun kralı dönüyor kralı.

futbol sevin tamam ama allah aşkına, aptal aptal sidik yarıştırmayın.
    her kulüp kapasitesine göre düzen kurmuştur, oyun çevirmiştir. yüzde yüz emin olmadığınız şeyleri yüzde yüz eminmişsiniz gibi konuşup, tekrar edip durmayın. enerjinizi böyle manasız muhabbetlere harcamayın.

ben şaşıyorum yani böyle şeyleri hala yapıyor olmanıza.
    troll başlık bile olamaz bu. bu o kadar basit ve banal bir konudur artık. laçkaya döndürdünüz.
  • o yuzden adlarinin gectigi en ufak sike tartismasinda gidip kupayi teslim ettiler. resmen kupa teslim edip sikeci olduklarini tescillediler amk daha nolsun.
  • hocam diplomayı hangi keşişten aldınız.
    hint kökenli guruysanız dersinize gelelim.

add:silinen baş entryde ''guru'' diye bir hata vardı,entry sahibi kaçınca boşa düştü ironimiz.
  • adama sorarlar 2011 türkiye kupası nerede şu an diye. :)

tinercilerin ıslak rüyalarına konu olan, yanlış bilgi içeren başlıktır. aynı takım uefa tarafından şike yaptığı için cezalandırılmıştır.

edit: amk tinercisi başlığı sıçıp kaçmış.
  • bugün volkan'a çıkmayan kırmızı kart ayarında bir hata beşiktaş lehine ben futbolu izlediğim süre boyunca yapılmamıştır.

ayrıca ne hikmetse şike yaptığımız adam bize karşı bir gol bir asistle oynamış, maç bu şekilde uzatmalara falan gitmiş. ne şikeyse.

tanım: diğer büyük kulüplere göre oldukça temiz olan kulüp
  • bu akşam tiner partisi mi yaptınız la bunlar nasıl başlıklar.

tanım: (bkz: yav he he)
  • istemsizce aklıma beşiktaş'lı ibrahim'in cami hocasını arayıp "at" pazarlığı yaptığı konuşma geldi aklıma.

"hocam maç karşılığında at verecekler, haram mıdır?"

bak birde şöyle bir şey var, siz fulya' daki antrenman sahasına nasıl sahip oldunuz? bunu bir galatasaraylı olarak soruyorum.

öehhhh bee. yetti bu şımarıklık ama.
  • tiner kısa süre kullanıldığında kafayı güzelleştirir.

biraz daha zorlarsan beyni süngerleştirir.

ama 6-7 sene kullandığın zaman, belli ki hafızayı da yer ile yeksan ediyor.

be amına koduğumun evladı !!

sen; "şike yaptınız yeaaaa" denilince, gidip kendi ellerinle kupayı geri verdin mi ? verdin...

senin kulübünü temsil eden tayfur havutçu ve de serdar adalı tutuklandı mı ? tutuklandı...

şimdi;

diyelim ki fenerbahçe bahsi geçen senede şike yaptı. ki hala ispatlanmış değil...

sen, gidip kendi ellerinle kupanı iade ederek şike yaptığını kabul etmiş oldun mu ?
    bir zahmet oldun...

be aklını, dimağını, düşünce tarzını, düşük zekasını, balık hafızasını, irinli mantığını siktiğimin evladı !!

sen şikeci değilsin de, fenerbahçe mi şikeci ??

hee diyelim ki fenerbahçe şike yaptı, sen yapmadın mı ??

sen kimsin ki koskoca camiaya "şikeci" yaftası yapıştırıyorsun ???

şu yargıtay süreci tamamlansın, fenerbahçe'nin şampiyonluğu aklansın;

fenerbahçe ile ilgili (şike) iması yapan bütün onun bunun çocuklarına dava açmazsam da namerdim !!!!!!!!!

gider savcıya anlatırsınız derdinizi...

şike yaptığını kabul edip kupa iade eden "şerefli üçüncü" tinerciler

ve

türkiye'ye şikeyi getiren himmetçi yavşaklar,

sizden çok daha temiziz !!

ibneler !!!!!!!!!
  • (bkz: soder one)
    (bkz: at şikesi)