şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: manası çok derin)
    (bkz: saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar)

gece gözlüksüz okumaya çalışırken görmemle yarmış nicke sahip yazar. töbe estauzubillah.
  • iki yıl önce tanıştığım badim.

fena bir tarih ve teoloji birikimi vardır bu elemanın. çevresine neşe saçan süper espriler yapan bir dostumdur. sözlükte de güzel yazar, takip edin.
  • tarih konusunda tehlikeli bir şekilde bilgili, tarafsızlık ilkesini benimseyip, doğru yorumlarla iyi çıkarımlar yapan* bir yazar.
  • ilk nick altı entrymi girmesinden ve üçüncü nick altı entrysini girmekten mutluluk duyduğum badim. çok sık yazar ve hepsini de güzel yazar kendileri.

tarih ve etnisite bilgisi kayda değerdir. genç yaşına rağmen envai konuda dayanaklı rasyonel fikirlere sahiptir. öyle ki bilgisi ve donanımıyla zaman zaman yerle yeksan eder tüm bildiğini sananları.

içi; gel git med cezirler, akşamüstü hüzünlü yağmur sonraları ve zaman zaman hiç olmayacağını düşündüğü aydınlık ve yeni sabahların bitmez tükenmez kronik karanlık geceleri olsa da dışı bir yaz günü hafif bir meltemle güneşte yemyeşil yaprakları hışırdayan, bakınca gövdesine sebebsizce sarılmak istenen koca dallı bir ağaç gibidir. ezcümle, içi kendini yakar, dışı başkalarına mutluluk saçar.

eğilip bükülür zaman zaman ama dayanıklıdır, öyle olmalıdır, dalları hep gökyüzüne doğru kıvrılmalıdır.

her şeyden öte, naif, sevimli ve temiz bir yüreği vardır. kendisiyle dostluk kadim, sırdaşlık bakidir.

sonradan gelen edit: naif adamdır. ayrıca güzel adamdır. kaşı, gözü, dudakları vs açık renk ten severlere hitap edecektir :) kısacası sözlüğün tipi sağlam erkeklerindendir. bunu neden mi söylüyorum? hem tipiyle hem de yüreğiyle sevilmeyi hak ettiğinden.
  • goygoy yapmadığım zamanlarda kendisiyle linguistik falan konuştuğum dünya tatlısı. ama nick altında görüyorum ki tarih, teoloji, etnisite de biliyormuş. konuşun, konuşturun :)