şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: sol frame)
  • (bkz: damacana)
  • şu başlığın entrylerinde nickimin geçmesinden gurur duyacak değilim ama, koltuk diyorum nip tucka dayanarak.

böyle bir bölüm vardı, sayko bir adam bayağı eşyalarla takılıyordu. hatta sanki bir ara christian'ın yerine geçecek olan bir eleman mıydı, neydi, öyle birşeydi. hatırlayan bir bilgilendirirse, beni tek tek bütün bölümlere göz atıp o episodu arama derdinden kurtarmış olur.

edit: hacilar gecer zamanla aydınlattı. sezon 5, bölüm 21miş. allegra calderella. biraz uydurmuşum ama. christian aslında sean'ın yerine birini arıyor aslında. christian kendi gibi bi adam olduğunu düşünürken bu logan taper'ın, bu değişik fetişini keşfediyor sonradan.

onexey de sağolsun destek oldu, evet vardı öyle bir bölüm diye. yoksa kendimden şüpheye düşüp psikologa koşacaktım.
  • (bkz: koltuk)
  • (bkz: kulak arkası)

genelde bi orası kalır.
  • damacana değildir. rulman hiç değildir.

http://tinyurl.com/69kna8q
  • (bkz: realdoll)
  • içi oyulmuş salatalık. tabi benim böyle bir bilgiye sahip olmam çok korkunç bence. bir de doğuş'un gerçek adını biliyorum. unutmak isteyip de unutamadığım şeyler arasında.
  • bak şimdi muzu napıyorsun abi biliyor musun böyle kabuğunu soymadan direkmen bıcak ile ortadan ikiye bölüyorsun ama kesmeden önce bi penisinin ölçüsünü al hele ve muzu ona göre kes. sonracığıma; kestin mi muzu ortadan ikiye? ondan sonra yapman gereken tek şey muzun içini çıkarıp kabuğunun bütün kalmasını sağlamak. bak burası önemli işte. kabukları soymayacaksın (s-o-y-m-a-y-a-c-a-k-s-ı-n), içindeki muzu yani o cevheri bir bütün olarak çıkarmaya çalışacaksın. burada da işte senin heykeltraş ustalığın devreye giriyor o muzu kabuğunu zedelemeden içersinden çıkarmak. son olarak işlemi tamamlamak için kabuğu soyulmamış bütün muzumuzun kabuğunu böyle eline alıyorsun ve içersine kayganlaştırıcı madde koymak şartı ile, tabiî zeytinyağli bulaşik sabunu tercih olmalıdır, küçük osmanını doksan dakikalık maça çıkartıyorsun. haydi kolay gele. (bkz: muz kabuğu)
  • (bkz: american pie)