şükela:  tümü | bugün
  • kafayı türklükle bozmuştur. yeni nesil yobazdır.
  • "türkçe dediğin dil kur'an nazil olduktan sonra yavaş yavaş mülhem suretlerde ortaya çıkan bir dil"

#77734957 bu entrysinde yukarıdaki cümleyi kuran bir yazar.

ne desem gerçekten bilemedim... adam arapperestliğin dibine vurmuş ve bunu türklük maskesi altında yapıyor.

(bkz: yobaz)
    (bkz: vatan haini)

edit: özel mesajdan küfretmeyi çok iyi beceren vatan haini.

herifin seviyesi bu: #80424255

edit2: mesajla küfreder, sonra mesaj yollamam der: #79236043

adamda seviye yerlerde: #80842079

evet hepimiz arapiz. kuran olmasa türkler de olmazdi.

hainsin iste lan kasma fazla!

edit3:
    --- spoiler ---
    bizim,biz türkler'in,kur'an ile doğmuş dili olan ( türkçe) türkler'in hurufatıdır,kur'an harfleridir.
    --- spoiler ---

böyle sacmaliklara inanan sakir. #77768759

edit4: adresim ayni ismail, posta kodum da ayni yavrum.
  • kafayı türklükle değil türk düşmanlarıyla bozmuş yeni nesil türktür kendisi. ranvier boğum sayını azaltmayı dene ki götünden element uydurma kozbişov seni.
  • doktor düşmanı bir vatandas. yazdigi entry'e gore hekimler 6 yillik "sikik" egitimleri disinda hayata dair hicbir sey bilmiyorlarmis ve dayagi da hak eden meslek gruplari arasinda birinci siradalarmis.

bunun sgk guvencesini iptal edeceksin o zaman o "sikik" egitimin onemini ve degerini anlayacak. anca yazarsin burada anonim olarak, desene kendi hekimine bunlari?
  • aktroldür. engellenesidir.
  • aktrol diyen şerefsiz, attığın iftiradan ötürü öbür dünyada iki elim yakanda,görüşürüz orada seninle.
    doktor entry'mden ötürü bana çemkiren,okuduğunu anlamaktan aciz aklıevvell; evladım ben bunu aklı başında her doktor ile konuşuyorum,fikir alışverişi yapınca, birbirini göt etmeye yönelik değil de anlaşmaya yönelik konuşunca her şey halloluyor. eğitimin sikik olmasının sebebi verilen eğitimden ziyade eğitimi alan, çıkmış sorularla tıp bitiren dalyaraklardır.
    bu başlık altında bana iftira atan,okuduğunu anlamaktan aciz, ufku dar bütün kablamaları allah'a havale ediyorum. insanı zorla ağır konuşturuyo'sunuz.
    edit: thinking green adlı numune yazar dile getirdiğim şeylere karşı 5. sınıf ezik sosyalistler gibi "nifrit söylemi nifrit söylemi" diyip duruyor. mesleği ne olursa olsun hal ve tavırları gözüme batan her sosyal statüye bu eleştirileri yapmak benim yegane hakkım ve sorumluluğum. adam kendisi bi' entry'sinde benim gibi egoist doktorlara denk gelirsiniz falan demiş peşine hala ahkam kesiyor. size o diplomayı verenin de sizi pohpohlayan insanların da allah belasını versin. kötü giden şeyleri eleştirmek nefret suçuysa ben suçluyum.korkak herifler sizi.
  • mesaj gönderip kendi kendine hakaret eden biridir kendisi.
  • mesaj göndermez. yetti artık iftiralarınız ha.
    (bkz: tarih bilmeyen vatan haini)(bkz: soysuz)
    çok değil birkaç sene sonra kimin arapçı kimin pontusçu kimin vatan haini olduğunu, türk'ün tarihi bir rolden başka bir şey olmadığını. türk milleti'nin dediğim şeyle müteradif olduğunu anladığınız zaman sıraya girip "ben de türk'üm" diye yalvarmalarınızı göreceğim. allah hepinizi ıslah etsin. o vatan haini ve yobaz diyen dillerini sikeyim senin okuduğunu anlamayan şerefsiz seni.
  • anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.

arap götü yalamayı marifet bilen, türklükle ilgili gram bilgisi olmadığı halde kendisini bir bok sanan oluşum.

tavsiye editi: (bkz: engelle)(bkz: başlıklarını engelle)