• aktroldür. engellenesidir.
  • "türkçe dediğin dil kur'an nazil olduktan sonra yavaş yavaş mülhem suretlerde ortaya çıkan bir dil"

#77734957 bu entrysinde yukarıdaki cümleyi kuran bir yazar.

ne desem gerçekten bilemedim... adam arapperestliğin dibine vurmuş ve bunu türklük maskesi altında yapıyor.

(bkz: yobaz)
    (bkz: vatan haini)

edit: özel mesajdan küfretmeyi çok iyi beceren vatan haini.

herifin seviyesi bu: #80424255

edit2: mesajla küfreder, sonra mesaj yollamam der: #79236043

adamda seviye yerlerde: #80842079

evet hepimiz arapiz. kuran olmasa türkler de olmazdi.

hainsin iste lan kasma fazla!

edit3:
    --- spoiler ---
    bizim,biz türkler'in,kur'an ile doğmuş dili olan ( türkçe) türkler'in hurufatıdır,kur'an harfleridir.
    --- spoiler ---

böyle sacmaliklara inanan sakir. #77768759

edit4: adresim ayni ismail, posta kodum da ayni yavrum.

edit5: çılgın çocuk seni...
  • kafayı türklükle bozmuştur. yeni nesil yobazdır.
  • mesaj gönderip kendi kendine hakaret eden biridir kendisi.
  • arap artığı bir adet yobaz.
  • doktor düşmanı bir vatandas. yazdigi entry'e gore hekimler 6 yillik "sikik" egitimleri disinda hayata dair hicbir sey bilmiyorlarmis ve dayagi da hak eden meslek gruplari arasinda birinci siradalarmis.

bunun sgk guvencesini iptal edeceksin o zaman o "sikik" egitimin onemini ve degerini anlayacak. anca yazarsin burada anonim olarak, desene kendi hekimine bunlari?
  • çok tırt bi yazar. üzülüyorum onun için ama düşünüyorum sonra, böyle bir yobaz için neden üzülesiniz ki
  • küfürsüz entrysi olmayan yaşı küçük yazar. sözlük yönetimi, bunun gibi tipleri anında çaylaklığa düşürmeli. her yazısında küfür ve hakaret var.
  • cüzzam hastalığını bu ülkeden silip atmış kurduğu dernek ve vakıflarla başta kız çocukları olmak üzere gençlere eğitim bursları vermiş sağlamış türkan saylan'a cukkacıydı diyebilecek kadar densiz, yavşaktır kendisi

kaynak #87208520

edit: türkan saylan'a cukkacı diyen gariban galiba kendisi eski fetöcü yeni akpli
  • çingene olmanın hakaret olacağını, çingeneliğin kötü bir şey olacağını sanan dingildir. galiba bu nefret suçuna giriyor. ama dingillik bakidir basit bir hakarettir.

olur da silerse diye kaynak
hesabın var mı? giriş yap