• ankara her türlü pislik mevcut.
  • sivas, yozgat, adana, giresun, rize, trabzon.
  • adana
  • anadoluya dahil olan bütün şehirler
  • ankara'da sürekli konserler, tiyatrolar, bilmem neler varken; her taraf bar, cafe doluyken; dünya kadar üniversite olup bir sürü genç insan cirit atarken; en uzaktan en uzağa en fazla 30 dakikada gidilebilirken bu şehri hala sıkıntılı bulabiliyorsanız problem sizde gençler.

tanım: sıkıntılı şehir yoktur, bulunduğunuz yerde eğlenemiyorsanız siz moronsunuz.
  • yaşadığım bir buçuk yıldan sonra ankara diyebilirim. yalnız istanbul’a döndüğüm kısa aralıklarda bazen çok mutlu ve heyecanlı olurum ama bazen ankara’dakine benzer bir sıkıntı içimi kaplıyor. kimileri için istanbul denebilir yani. eğer yeterince tükettiyseniz.
  • rize.''sıkınti yok reis.''
  • (bkz: kocaeli)
    yaşadığım şehirler arasında en kasvetlisi.
  • "yoz yoz yoz, gat gat gat, yozgat yozgat yozyozgat" sloganıyla meşhur, dünya şehri yozgattır.
  • ankara'dır abi. konu off topic olacak kadar açıktır. hayatım boyunca 3 ya da 4 kere gitmeme rağmen yeryüzünde hiçbir şehir bana bu kadar 'öylesine' gelmemiştir sanırım.

yıllarca denizi olmadığı için yerden yere vuruldu ama şöyle bir hayal ettiğinizde, şehirde deniz bile olsa oluru yok. sevimsizliği, olmamışlığı olabilecek en yüksek dozda olan bu şehir, olmasa da olurmuş aslında. gerçekten sadece adı bile, koca bir şehirden daha ağır benim için. öf, yazarken bile darlandım.
hesabın var mı? giriş yap