• hey allahım yaaa :)

(bkz: #83701717)

ulan 3. satıra kadar okudum, siktir et gerek yok yine kültür film edebiyat konuşmak için anonim chat ortamı arıyorum ayaklarında biri deyip aşağı iniyordum ki herifin kullanıcı adını gördüm bi gülme geldi... evladım hoşgeldin güle güle yaz, kültür sanat edebiyat üzerine bol muhabbetlerin olsun ama bu kullanıcı adıyla yemez be gülüm :) derviş’in fikri neyse zikri de o olur hesabı kullanıcı adı almışsın ama “nietzche nin kayıp oğlu” nicki bile edebiyat sanat konuşarak hatun kaldıramıyorken sen bu kullanıcı adıyla biraz zorlanırsın gibime geliyor ayıktırayım dedim neyse... tekrar hoş geldin, o entryi de sil boşver, connected2me de film sinema muhabbeti yapıyorduk falan yemezler la boşver ;) sil sil dinle sen beni, dua edersin ilerleyen zamanlarda bana
  • kötü ve hep cinsel içerikli trolleme çabaları. 100 entrynin 24ünü bugün girdiği için ne kadar boş bi insan olduğu anlaşılıyor. iki salak başlıkla karşılaştım, ikisi de aynı zırtapozun. geçiniz.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • çok kelimesini genellikle fazla o'lu kullanan yazar. hep bi pekiştirme gayreti.
    imla kurallarını çooook ihmal etmemek lazım.
hesabın var mı? giriş yap