şükela:  tümü | bugün soru sor
  • argoda birinin uzerinden cinsel tatmin saglamak.. (bkz: fuck)
  • (bkz: düzmek)
  • kandirmak veya kandirmaya cali$mak...
    "-olm goztepe koymu$ cim bom'a 2-0. duydunuz mu?"
    "-hade len, puan kaybetmez galatasaray bu hafta, sikme bizi..."
    "-olm bak valla dooru diyom...!"
  • (bkz: koymak)
    (bkz: domaltmak)
    (bkz: vermek)
    (bkz: yerleştirmek)
    (bkz: pompalamak)
    (bkz: döşemek)
    (bkz: düzmek)
    (bkz: çükmek)
    (bkz: sokmak)
    (bkz: gömmek)
    (bkz: dayamak)
    (bkz: atlamak)
    (bkz: sikertmek)
    (bkz: bağırtmak)
    (bkz: köklemek)
    (bkz: abanmak)
  • tdk'nın konuyla ilgili açıkladığı yeni kelimeler:

(bkz: düdüklemek)
    (bkz: kaskallamak)
    (bkz: yatırmak)
    (bkz: batırmak)
    (bkz: mala)
    (bkz: malabadi)
    (bkz: binmek)
  • (bkz: sığdırmak)
  • uno'nun yeni bir harf oyunlu cin ürünü olabilir bu..
  • er bünyenin tenasul uzvu vasitasiyla, muhatap disinin günes görmeyen bölgeleriyle yaptigi temastir.
  • bu kelimenin gücü, seksin icindeki görev dagilimi ve zorlugundan kaynaklanmaktadir. seksüel acidan kadinin tatmini zordur, erkeklerinki kadinlara göre epeyce kolaydir. erkekler gayet iyi bilirler ki, cogu sikme eylemi kadinlara pek birsey ifade etmez. bu noktada seks icerisinde yetersiz, zayif taraf erkek tarafidir. bu yüzden de sikmek eylemi erkekler icin bir kendini ispat, güc kanitlama, hemcinslerine hava basabilme, kadinlara hadlerini bildirme anlami tasiyan bir ifade haline gelmistir. bir kadina, seni sikerim diye küfür etmenizle senin agzina sicarim diye küfür etmenizde, egitimli bir kadin icin cok bir fark yoktur. küfür küfürdür, zarar vermek icin söylenir. kadinlar, kiriliyorlarsa bu kavrama, ve hasbel kader bu sekilde konusan bir partnerleri varsa, seksten sonra bir söylesinler bakalim... "rezalettin, o da neydi öyle, ben hicbirsey hissetmedim, becereksizsin...." diye... o zaman kimin kimi siktigi anlasilir... kadinlara söylense ayni seyler, kadinlar bunu duymaz bile... sekste basarmak erkeklere bicilmis görevdir. zaten kadinin zevk almamasi beklenen bir toplumda, kadin neden "becereksizligi" ciddiye alsin ki? oysa erkeklere sorsaniz, birlikte olduklari tüm kadinlar orgazm olmustur.

öte yandan, agirlikli olarak ilk seks deneyimlerini genelevlerde yasayan, ve utangacliklari, tecrübesizliklerine fahiselerce kikir kikir gülünerek büyümüs oglanlardan bahsediyoruz. 3 saniyelik performanstan sonra 20 dakika yatak odasinda, bacaklari kapali oturan oglanlar rezil olmamak icin... sonra da arkadaslarinca "nasildi lan?" sorusuna abartili cevaplar vermek zorunda olan oglanlar bunlar... ortaokulda aralarinda sen günde kac defa 31 cekiyorsun diye yarisan oglanlar... ben bu sayinin besten asagisini duymadim...

sikmek, küfür anlaminda, erkeklerin erkekleri tehdidir. kadinlarla aslinda pek bir ilgisi yoktur. bir erkek, dünyadaki en frijit veya en femme fatale kadiniyla da birlikte olsa... arkadaslarina anlatirken, hep accayip sikmistir... kadinlara zaten anlatamaz ki bunu... güc yarisidir düpedüz. aslinda yaziktir erkeklere... cok hatalari vardir ama cok sorumluluklari ve zorunluluklari da vardir erkeklerin. gececektir zamanla diye düsünüyorum, sikmenin yan anlamlari kabolacaktir. eh, bu hizda biraz uzun sürecek olabilir.
  • olumsuzluk kapsamadığı görülmemiş bir eylemsidir...