• hayvan agresif sozleri olan bir rap parcasi (bkz: sagopa kajmer)
  • southparktaki cartmanin arkada$larina her bolum sarf ettigi kufur .
  • nihilist bir savunma şekli
  • sagopa kajmer'in hedefi pop kulturu olan (bkz: oeeh) sarkisi.

(bkz: pop)
    (not: dineyin sozumuueh kisminda kaslarim yukari kalkmaktadir gerekse korkudan gerekse saskinliktan)
  • "kuvvet mira'dan sagopa kajmer tek yürek hedefim pop kültürü dinleyin sözümü dinleyin sözümü görmemişin adı olmuş böbürlenip şımarmış olmamışım gözü görmüş cehennemi cennet sanmış aç gözünü topraktan olma burası sagopanın mekanı laflarına dikkat et sikerler ananın amını pop kültürü sardı korkularımı eritti rüyalarımı binlerce genç paçoz dinledi bu amına koduklarımı ne alaka var sözlerinde ne de ritimlerinde bir temel şerefsiz 3 kağıtçı köpekler ticari işler sikmiş sizin götünüzü imaj makerlar uzatmış ömrünüzü mikrofona para diye bakan budala aşık popçular etiler'de yumuşaklar ticaretçiler listelerde topçular koy topa patlasın hiphop gerçek adım gerisini sikip atsın senin gavatın menajerin kasetine para veren beyinden mahrum kazazede köpeklerin canı cehenneme kajmer sagopa'dan hedef kalbine
    attığım ok sözlerim 9 milim kajmer sagopa attığı darbelerde gelen hiddete muhtaç rape aç gerisini at kenara hiphop gerçek adım sagopadan insalara boş bir eylem susmak konuşmakla warılır hedefe yoo! huyunu suyunu bilmediğim pezevenkelere kajmerden darbe siktirin gidin orospunun dölleri...
    gerçek adım hiphop hiphop ın askerleri siktirin gidin popun piçleri(x4)
    tele televizyon ölü bir vizyon demişti dostum erci e harbiden öyle tele köle köle olan herkesin canı cehenneme 2 kaşar bi klipde abazaların bayramı şarkıları kimin sikinde biri çıkar aşktan bahseder kızlar yırtar götünü konserlerde lavuğun aklında para war kızlar zaten çantada keklik yakalarsam şıkıdım şıkıdım kıracam zincirlerini sonra sende tutuklu kalacam inadına uzaklara uçuracam kuşunu ben senin herşeyin olacam tophane rıhtımında dömeleceksin piççç azıcık ucundan vereceksin sonra tamamını nereni nereni delik deşik edeyim sen seç seni anan benim için doğurmuş bende seni sikmek için geldim buralara bunu bil x4 teke tek tek tek takaraktan bade süzerekten bu gecenin hatrına vibratörün sagopa kajmerden aganigi naganigi 2 kilo domates versene ha haha ! sagopa ataklara devam edecek durma karanbona!..
    gerçek adım hiphop hiphopın askerleri siktirin gidin popun piçlerix5 "
  • esasen birden fazla kişiye söylenir emir kipi olarak düşünürsek. ikinci çoğul şahsa emirdir. tek kişiyseniz veya elinizde bir savunma aracı , silah vb. yoksa ya da amir, üst vb .konumunda değilseniz sizden kalabalık bir guruha söylemeniz tavsiye edilmez.yok eğer tek kişiye söyüyorsanız samimi olmadığınız biridir ve sizli bizli konuşmayı tercih ediyorsunuzdur ya da oldukça kibarsınız demektir. bir de lütfen derseniz daha şık olur.
  • türkçe hiphop böyle oluyormuş demek! diye düşündüren sagopa kajmer imzalı hiphop parçası.. fena bişey değil aslında ama müziği biraz sert olsa daha keyifli olurmuş..
hesabın var mı? giriş yap